Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 9,5 hónapos fiam ebéd előtt...

A 9,5 hónapos fiam ebéd előtt alszik nagyobbat és estefelé még egy kicsit. A védőnő szerint fordítva kellene. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Azért lenne jobb, ha ebéd után (ami nálunk 14 óra felé van)aludna hosszabban, mert idővel a délelőtti elmarad és csak az ebéd utáni marad.Csinált ilyet a ti babátok is?
2010. jan. 20. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez enyém 9-től alszik kb 2 órát és 13 körül 1-1/2 1-et. Még picik, majd ha elhagyja a de. alvást, akkor majd többet fog aludni du. Sztem ne izgasd magad rajta. Ma igy van egy hónap múlva meg máshogy, két hónap múlva meg aztán teljesen máshogy...szval hol van az még:-)
2010. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A védőnő szerint... Ő csak azt mondja, amit olvasott a szakirodalomban...

A te babád így alszik, és kész, ő délelőtt álmos. Ne a védőnő mondja már meg, hogy kell neki aludnia.

Ha már csak egyszer fog aludni napközben, úgyis a délelőtti fog átcsusszanni dél körülre, emiatt ne izgulj. Altasd akkor, amikor álmos. Ha már sok lesz a napi 2 alvás, úgyis látni fogod rajta, mert 1.nem akar elaludni pl délelőtt, 2. este nehezebben alszik el.

2010. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Bocs, elég hülye választ írtam. Nem rád vagyok ideges, hanem a védőnődre :(

2010. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Dél körül aludjonnagyot, este kicsit, és a kicsi fog elmaradni idővel, és megamarad a déli nagyobb alvás.
2010. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 1 évesen egyszer aludt egy nap, ebéd előtt. Aztán, ahogy elkezdett lépegetni, majd járni, "kihúzta" ebédig, és most már kaja után alszik. Az igaz, hogy így többet, 2-2,5 órát is.
2010. jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!