Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Őszintén beleteszitek...

Anyukák! Őszintén beleteszitek a babátokat bébikompba?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 18:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%

Én nem. Nincs és nem is szimpatikus.


De nem érdekel, aki beleteszi, az ő gyereke. Az enyémet hagyják békén ezzel az eszközzel.


Mindenki másképp neveli a gyerekét. Ez így van rendjén, nem vagyunk egyformák.

2010. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%

Nem.

Egyrészt, mert nem tartom jónak, másrészt mert nem férne el itthon, harmadrészt mert az előzőek miatt nincs is.

Egyébként ez megint jó kis provokáló kérdés.

2010. jan. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%

Én nagyon szerettem,mindkét gyerekemnek volt.Már nagyok,és semmiféle rendellenességet nem tapasztaltam,hogy hátránya lett volna.


Csatlakozom az előttem szólókhoz,mindenki döntse el maga,hogy teszi vagy sem,de ne hurrogja le a másikat.

2010. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
A bébikomp az az eszköz, amibe bele kell ültetni, vagyis félig állítani, és azzal tud közlekedni? Ha az, akkor abba nem rakom bele. Az elsőt beleraktam, de nem volt nagy sikere.
2010. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%

Igen.A lányom nagyon szerette.Gyönyörüen megy,a gerincével sincsen semi baj......

Már 12 hónaposan sétált az utcán egyedül. :)

Most várom a fiunkat,biztosan ö is benne lesz.Sokkal jobb,mintha üvöltene,mert nem tud közlekedni,sem mozogni.....

2010. jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Igen, volt benne. Állandóan nyűgös volt. Nem tudott mászni, amikor betettem elkeseredésemben, először lökte magát hátra, másnap elkezdett szaladni benne. Két nap mulva elindult a mászás. Rájött benne a párhuzamos mozgásra. Ekkor 10 hós volt. De! Lábujjhegyen közlekednek benne, rossz tartást okoz, hozzá járul még a vezetgetés is, alig akar leszokni erről és szerintem hozzájárul, hogy még mindig nem jár 14 hósan egyedül. Egy hónapja nem teszem bele. Napi 20-30 percet használta, mig elmosogattam és megfőztem az ő ebèdjét.
2010. jan. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nem is vettem. Adni akartak egy használtat az ismerősömék, de még azt sem fogadtam el. Nagyon ellene vagyok, azok alapján, amiket olvastam/hallottam róla.
2010. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Én is csak akkor teszem bele a kisfiamat ha dolgom van!!

Napi 15-20 percet csak!

Az még nem baj,ugye?

2010. jan. 20. 18:23
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem baj. Más lehetőséged nincs, pl járóka, tele játékokkal, vagy hinta (persze nem tudom mennyi idős a pici).
2010. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk van 9 hónaposan kaptuk,de "csak" napi 20-30 percet van benne.A neurológus azt mondta:"azt annak adják oda akit nem szeretnek:)"Úgyhogy én mindegyik tábort képviselem egy kicsit.
2010. jan. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!