Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt akinél hamarabb múlt el...

Volt akinél hamarabb múlt el a hasfájás mint 3 hónap?

Figyelt kérdés
Mikor és mikor kezdődött?
2014. szept. 23. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem lányom van, 2 hetesen kezdte és 5 hetesen kinőtte...vagy legalabb is most 8 hetes és 3 hete jobban van.
2014. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor haza jöttünk a kórházból akkor kezdődött. Én sajnos ittam ezt a tejserkentő teát hogy minél több tejem legyen és sajnos hetek kellett mire rájöttünk hogy attól fáj a babám hasa. Amint abba hagytam a tea ivást másnap már semmi gond nem volt. Kb. 1 hónapos volt akkor a babám és az egyik anyukától kaptam a tippet hogy nem-e az a probléma nem is gondoltam rá.
2014. szept. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már a kórházban fájt a pocakja és 6 hetes korára múlt el.
2014. szept. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekunk nagyon hasfajos volt a babank, mindent kiprobaltunk (cseppek, babamasszir,etrendem megvaltoztatasa) de igazan semmi nem segitett. Viszont 2 honapos korara elmult. Meg is lepodtunk mert mindenkitol azt hallottuk hogy kb 3 honapos korara mulik el.
2014. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam születése óta hasfájós volt. A biogaia + infacol szuszpenziótól elmúlt neki teljesen. Hogy mikor maradt abba neki, nem tudom pontosan, de 2 hónapos korában leépítettem a cseppeket és addigra már nem is volt hasfájós.
2014. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!