Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire jellemző, hogy baba...

Mennyire jellemző, hogy baba ijedtségre nagy röhögéssel reagál?

Figyelt kérdés

A férjem hülyéskedett vele először, összerezzent, aztán hangosan kacagott. Azóta többször is próbáltuk, mindig ez a reakció az ijedtségre: összerezzen, aztán röhög ezerrel.


A szüleim szerint nem jó ez, mert feszültséget keltünk benne.

Én azt látom, hogy tényleg fülig érő szájjal röhög.


Ijesztés alatt gondolok olyanra, mint hirtelen az arca előtt tapsolni (hirtelen látvány és hang), vagy bármi, ami váratlanul éri.


Az ösztönös ijedtség látszik rajta, de tizedmásodperc alatt alakul át hatalmas nevetéssé.


Jót vagy rosszat teszünk ezzel?


2014. szept. 23. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell a gyerek arca előtt tapsolni?
2014. szept. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kisfiam akkor csinált ilyet mikor pakolás közben fellöktem egy nagy vázát hatalmas csörgés a kisfiam a kiságyban állt rá neztem azt hittem sírni fog de hangos kacagásba kezdett.. :-)

Mondjuk nem ismételtem meg de szerintem nem jelent rosszatr! Mikor bújócskázunk is van mikor ki kukkantok az ajtó mögül es akkor is megijed de kacag és mondja hogy megint :-)

2014. szept. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!