Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyás korszakra jellemző...

Anyás korszakra jellemző lehet, hogy nem alszik jól a baba?

Figyelt kérdés

Lányom 8 hós, majd 2 hónapja anyás, és azóta vannak alvásproblémáink is. Az elalvás mindig is nehezen ment, és csak cicivel sajnos, de azóta félóránként felébred, és nehéz visszaaltatni, kapaszkodik félálomban is, és amint kilépek a szobából megint felsír.

Amúgy más baja nincs, mert a kezemben elnyugszik, tehát nem fáj semmije. Nem hasfájós, és a fogai sem viselték meg.

Anyám szerint attól hogy anyás, még aludnia kéne...


2009. febr. 17. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk ugyanez a szitu. Eddig tök jól aludt. Simán le tudtam tenni, de most (8 hónapos ugyancsak) megszenvedünk minden óráért. Bár tudom, hogy nem szabad mindent erre fogni, de szerintem jön a foga. Ez megy 2 hete és most jött a hasmenés, láz, piros pofi, és a nyűgösség. Reméljük egyszer minden visszatér a régibe. Nektek is drukkolok.
2009. febr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!