Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerinted, hogy alszik a...

Szerinted, hogy alszik a kisfiam? Milyen alvó?

Figyelt kérdés

1-5-ig osztályoznád? (egy kérdőívbe kell megítélnem)


11 hónapos, este negyed 9től reggel 7-ig alszik. Nagyrészt átalussza az éjszakákat, max egy héten egyszer-kétszer kel fel, akkor csak a cumit kell betennem.

7-kor eszik, után fél9-9ig alszik. Majd délután alszik egy nagyobbat, 1-1,5-2 órát, ritkán 3-at is. És ha nagyon álmos 5-6 körül is alszik egy órácskát.


2014. szept. 24. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia. Az enyém tegnap volt 11. hónapos.

Én kerek 5-st adnék a fiad alvására :)

szerinte jól alszik, éjszaka ritkán kel, az tökéletes, és nappal is jól alszik.


az enyémet leírhatom? vagy nem szükséges?

2014. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4-est adnék mert jó alvónak tűnik nekem, bár az időpontok nekem érdekesek... Persze ha nektek így jó, akkor így jó. :)
2014. szept. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

bocsi, csak gyorsan írtam. Szerintem - javítom magam.

Jó alvó a kisfiad :)

2014. szept. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tök jó alvó a fiad. 5
2014. szept. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 4-est adnék, mert azért stabilan nem alussza át az éjszakát és az időpontok nekem is kicsit furák. Viszont sokan nagyon örülnének egy így alvó gyereknek, szóval jó alvónak számít az biztos.
2014. szept. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm, akkor 5öst írok neki be.


időpontok: így szoktattuk :)

2014. szept. 24. 14:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Sokan összetennék a kezüket egy ilyen jó alvó gyermekért. Sok baba ennyi idősen már csak 1x alszik napközben, tiéd meg néha háromszor is.

Éjszaka hogy nem alszik át minden éjszaka, hát mi felnőttek sem alszunk át minden éjszaka.

Szerintem 5

2014. szept. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

amúgy nem tudom mitől lett ilyen alvó! 2 hónapja alussza át az éjszakát és nem tettünk érte semmit

az első 3 hónap pokol volt, hasfájás.. le se feküdt aludni egész éjjel..., aztán utána jöttek a fogai, akkor 8szor kelt.

sztem most nyugisabb időszaka van és érettebb is lett az idegrendszere. mindenkinek kitartást! remélem, hogy akinek nem alszik ilyen jól, hamarosan így alszik!!!

viszonyt nekem nagyon nehéz vele mikor fenn van, többemberes..

2014. szept. 24. 14:29
 9/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Persze, szoktatás kérdése a dolog és a fő, hogy nektek jó legyen :)

Amúgy az én fiam ebben a korban már csak egyszer aludt, de az 3,5 óra volt stabilan és meg kell mondjam nekem ez sokkal jobb, mint a sokszori alvás, mert jobban tervezhető a nap. Valószínűleg nekem ezért is furcsa nálatok ez a sok kis alvás.

2014. szept. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kérdező: valóban jól írtad, megérett az idegrendszere. Az én babám is viszonylag 2 hónapja alszik jól. Tegnap volt 11 hónapos. De neki csak egy foga van ,ami 2 hónapja bújt ki. Nektek? Ezt még megkérdezhetem? Hány foga van?
2014. szept. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!