Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van, hogy 1 hetes...

Miért van, hogy 1 hetes Kisfiam szopizás közben, addig míg el nem alszik folyamatosan erőlködik, morog, olyan mintha nyomni akarná a kakit? De széklete általában mindig van, ráadásul hig.

Figyelt kérdés

2014. júl. 19. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Hasmenés! kényszeres nyomási inger!

Tápszeres?

2014. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Anyatejes. De szopizás közben is erőlködik. Nem tudom miért csinálhatja.
2014. júl. 19. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán fáj a hasa. nekünk tejfehérje allergia tünete volt. Anyatejes baba volt, de az általam megivott tejre, megevett tejtermékre allergizált:( Próbáld ki, hogy elhagyod az étrendedből a tejet, tejterméket. Ha néhány nap múlva megszűnik akkor lehet, hogy ez a probléma. Addig is mondd el a védőnőnek és a dokinak is.
2014. júl. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is van ilyen "jelenség". A kisfiam 4 hetes, tápszeres pótlást kap, de minden étkezés előtt szopizik fél órát. Csak szopizás közben csinálja ezt: vörösödik a feje, nyögdécsel, sírásra áll a szája. Próbálom kerülni a tejtermékeket, hátha ettől van. Kaki mindig van, nem kemény, hanem laza, a vége viszont kicsit vizes.

Én arra gyanakodtam, hogy kevés jön a ciciből, vagy jobban meg kell érte dolgoznia, mint a tápszerért és ezért balhézik.

Veletek végül is mi a helyzet?

2014. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálunk picit jobb lett a helyzet, a doki írt papaverint, azt mondta biztos görcsöl a pocija és ezért csinálja. Valamennyit javult. Az én fiam csak anyatejet kap, általában lefejem a tejet és cumisüvegből kapja, tehát annyira nem kell megdolgoznia a tejért. Próbáljátok ki ti is a papaverint és a Biogaiat.
2014. aug. 30. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!