Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósom teljesen kikészít...

Anyósom teljesen kikészít pedig már szóltam neki 1000szer (? )! Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
12 hetes a lányunk, ahányszor anyós jön ami minden nap megtörténik 2-3 óra hosszába. Állandóan a kezébe van a gyerek járkál vele folyamatosan le nem tenné. Nálam soha sincs kézbe max ha nagyon sír vagy büfiztetem altatni is a térdemen ringatva szoktam. Egyébként nem is igényli leteszem a játszószőnyegére bészélek hozzá játszunk és órákat elvan. Minden nap elmondom,hogy tegye őt le,mert így fejlődik most tanul oldalra fordulni stb. Muszáj,hogy jöjjön,mert akkor tudom csinálni a dolgomat. Arról nem is beszélve,hogy rajta is alszik a gyerek még akkor se teszi le. Hétvégén meg egész nap itt van és utánna nekem egy napomba kerül,hogy visszaszokjon arra,hogy nincs kézbe. Elfogja kényeztetni a gyereket és a végén még pisilni se tudok majd elmenni. Mit kezdjek vele? Már nincs ötletem!
2014. szept. 25. 10:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne hívd el, köszönd meg, hogy ment 3 hónapig és ezentúl oldd meg a dolgaidat egyedül.Menni fog, csak akarni kell!
2014. szept. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
öööö bocsi, de ha ilyen tündéri a kicsi leányzó, hogy így elvan akkor miért kell az anyós segítsége? Így "jogosan" veszi fel, mert rá van bízva...
2014. szept. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%
En nem ertem, minek kell oda az anyos. Konyorgom egy ekkora gyerek meg rengeteget alszik, bajt csainalni meg nem tud, barmi hazimunkat el lehet mellette vegezni. Kapd mar ossze magat egy kicsit
2014. szept. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

"Hétvégén meg egész nap itt van"


Miért?

2014. szept. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Napi 3 óra segítség kell egy ilyen jó baba mellé? Jöjjön heti 1-2x és akkor korlátozni sem kell, mit tegyen vele, mert az csak egy-egy alkalom. Én meg is őrülnék, ha napi 3 órát lenne itt nekem bárki, akár a saját anyám, akár anyósom, ááá, tuti nem bírnám idegileg. Menjen szépen haza, és te is végezd el egyedül a dolgaidat. Felnőtt nő vagy, anya, szervezz és csináld!
2014. szept. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nyilván lefürdök,hajat mosok, vécézek és boltba is akkorr tudok menni ha itt van,mert egy olyan sincs a közelbe ahova beférnék babakocsival jogsim nincs férjem külföldön anyám 60 km-re úgyhogy csak rá számíthatok ha itthoni dolgom van úgy sose hagyom egyedül a lányom,hogy 10 másodpercen belül ne tudjak oda érni hozzá, vagy ne tudjak ránézni,ha alszik.
2014. szept. 25. 10:34
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Makszemnyit eletkeptelen vagy, ha ezeket nem tudod elvegezni egy gyerek mellett. Hany eves vagy? 16?
2014. szept. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%

Fürödni, hajat mosni és wc-re menni nem lehet anyósod nélkül?

Lehet, hogy Ő meg téged szól le ezek miatt;))

2014. szept. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
egy gyerek mellett szerintem el lehet mindent végezni egyedül is ...nem értem miért nem tudod megoldani nélküle, de ha már ő az egyetlen aki segít és jön, akkor értékelhetnéd egy kicsit jobban is !!
2014. szept. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%
kell a segítség, mert képtelen vagy egyedül boldogulni, de szabályozni akarod.ez így nem fog menni.
2014. szept. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!