Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósom teljesen kikészít...

Anyósom teljesen kikészít pedig már szóltam neki 1000szer (? )! Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
12 hetes a lányunk, ahányszor anyós jön ami minden nap megtörténik 2-3 óra hosszába. Állandóan a kezébe van a gyerek járkál vele folyamatosan le nem tenné. Nálam soha sincs kézbe max ha nagyon sír vagy büfiztetem altatni is a térdemen ringatva szoktam. Egyébként nem is igényli leteszem a játszószőnyegére bészélek hozzá játszunk és órákat elvan. Minden nap elmondom,hogy tegye őt le,mert így fejlődik most tanul oldalra fordulni stb. Muszáj,hogy jöjjön,mert akkor tudom csinálni a dolgomat. Arról nem is beszélve,hogy rajta is alszik a gyerek még akkor se teszi le. Hétvégén meg egész nap itt van és utánna nekem egy napomba kerül,hogy visszaszokjon arra,hogy nincs kézbe. Elfogja kényeztetni a gyereket és a végén még pisilni se tudok majd elmenni. Mit kezdjek vele? Már nincs ötletem!
2014. szept. 25. 10:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
4 éves és 3 hónapos fiaim vannak és egyedül vagyok mint a kisujjam, mert a párom kamionozik. Te nem nem tudod megcsinálni amit kell egyedül, hanem nem akarod ! Kényelmesebb lepasszolni a gyereket, de akkor meg nem kell sápítozni. Felnőtt vagy, nehogy már ne tudj elmenni hajat mosni vagy wcre, teregetni és a többi mert van egy gyereked. Amikor alszik megcsinálod ezeket. Játszás időben ha a földre teszed folytatod és pont. Semmi baja nem lesz, sírni is lehet neki nyugodtan, ha nem tudsz 10mp belül odamenni csak egy percen belül. Nem lehetsz ilyen nyámnyila. Azt pedig megint kötve hiszem hogy a közeletekben nincs kisbolt ahová be tudnál menni a babával. Kassza mellett hagyod a babakocsit, kiveszed a gyereket és megveszed ami kell. De tudok jobbat, beszerzel egy kengurut és viszed abban.
2014. szept. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Először olvasd el,hogy miket írtam utánna válaszolj!!!!!
2014. szept. 26. 07:29
 23/24 anonim ***** válasza:
75%
En elolvastam amiket irtal, de kedvesem, te az onallo biologiai letre alkalmatlan vagy.
2014. szept. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok, és egész nap egyedül vagyok én is a gyerekkel.(6 hónapos) Ha kell jobbra balra futkozok vele,megyünk mindenfelé, érdekes, meg tudom oldani. Néha már kikészülök, de ez van, kicsit kapd össze magad, mutasd meg,hogy nem vagy életképtelen béna. Az ilyen ostobákat, mint az anyósod, jobb mihamarabb kiiktatni a "rendszerből", mert csak bajt okoznak. Nyilván régimódi, ostoba felfogású a nő, miszerint a babának mindig kézbe kell lenni, blabla.. hülyeség.. mi is úgy szoktattuk a picit,hogy legyen el magába, ne kelljen altatni, stb. Csak az első 1-2 hét lesz nehéz egyedül, de hidd el rájössz,hogy jól döntöttél,hogy elküldted...gondolom úgy is van elég bajod most, meg még lesz is, mert anyának lenni kib*szott nehéz, de az ilyen emberek még rátesznek egy lapáttal az amúgy is nehéz helyzetre. Bocs,ha túl szókimondóra sikerült, de az élet nem habostorta. Puszi
2014. okt. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!