Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kicsi alól eladnátok...

3 hónapos kicsi alól eladnátok a légzésfigyelőt, ha egyébként sem használjátok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 25. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem adnám el, hanem használnám.


Amúgy nem értem. Ha nem használod, akkor minek van ott? Úgy úgysem "véd". Vagy majd később használni akarjátok?

2014. szept. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 hetes kora óta átalussza az éjszakát, addig használtuk. Mindig elfelejtettem kikapcsolni, aztán meg bekapcsolni, így nincs használva.
2014. szept. 25. 12:53
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Ilyen buta kérdést már meg ne haragudj. Olyat adok el amiről tudom, hogy nem kell és később se lesz rá szükségem. Ha nem használjátok és nem is fogjátok akkor add el, de ha kell akkor ne add el. Ilyen egyszerű.

Én nem is vettem pl. Más vett és használja. Van aki vett és használta egy darabig aztán elhagyta. Most változó válaszokat fogsz kapni úgyis. Aki úgy gondolja fontos úgyis azt írja majd használd feltétlenül, aki meg nem úgyis azt h akkor add el.

Én azt mondom döntsd el akarod használni vagy sem. Túlbonyolítod.

2014. szept. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha már vettetek, használjátok! Ha nem lett volna pénzetek rá, vagy nem tartanátok fontosnak megérthető lenne, de így hogy megvettétek miért nem használjátok?

Meg kell szokni a ki-be kapcsolgatást, ennyi.

Eleinte mi is elfelejtettük vagy bekapcsolni, vagy kikapcsolni, az első pár hétben, de figyeltünk amennyire tudtunk hogy ne legyen elfelejtve és annyira megszoktam hogy amikor a 17 hós kisfiam alól kivettük, nagyon furcsa volt...

2014. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már átalussza az éjszakát akkor nem kell ki-be kapcsolgatni. Az enyémek is míg gyakran keltek éjszaka sokszor sipolt, mert elfelejtettem kikapécsolni, de mióta alvás van éjszaka, azóta este be majd reggel kikapcsolom.
2014. szept. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.

Az lemaradt, hogy ha nem is szándékozod használni akkor persze, add el, minek álljon használatlanul. De én a helyedben inkább használnám.

Amúgy mi nem is akartunk venni, viszont amikor hazahoztuk a kisfiúnkat annyira picinek és törékenynek láttam őt, nem mertem rendesen aludni mert mi van ha nem vesz majd éjszaka levegőt... 3 nap múlva elmentünk gyors bérelni egyet, majd 2 hét múlva vettünk egyet.

Micsoda megnyugvás volt...

2014. szept. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

használd, legalább fél éves koráig. mindig.én ezt azért mondom mert az én kisfiamnak besípolt párszor,ebből kettő életmentő volt. ő is áttaludta az éjszakát csak épp elfelejtett lélegezni.

ha van, használd.veszíteni nem veszítesz semmit

2014. szept. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!