Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korig használtátok...

Mennyi idős korig használtátok a légzésfigyelőt? Már aki egyáltalán használta.

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyan 1 éves kora körül hagytuk abba, mert már sokszor leesett róla és emiatt beriasztott.
2014. aug. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
en szivem szerint 1 evig hasznaltam volna, de egytablasat kaptunk lplcson, arrol meg mar 9 honaposan lefordult, igy vegil kivettuk. gondolkodtam rajta, h veszek arra a maradek par honapra, de nem lett volna erdemes, mivel akkoriban szinte mindig velunk aludt.
2014. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy éves kora után csomagoltuk el. Állandóan húzogta a vezetékeket(megpróbált bemászni a kiságy alá csak ezért) és a vezérlő panelt is.
2014. aug. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi használtuk, életet is mentett. Most egy éves, és még mindig használjuk. Szerintem, amíg rácsos babaágya van, addig marad. Bár elvileg 8 hónapos korig tart a veszélyeztetett időszak, akiknek pedig légzésleállásuk volt, nekik úgy tudom, egy éves korig tolódik ki.
2014. aug. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2,5 évig.
2014. aug. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

11 hónapos a kislányom, eszem ágában sincs kivenni alóla.

Ő a veszélyeztetett kategóriába tartozik, koraszülött volt, éretlen volt a tüdeje és mellé kapott egy tüdőgyulladást is. 3 hónapig rengetegszer bejelzett a légzésfigyelő, azóta szerencsére nem, de tuti használjuk még nagyon sokáig.

2014. aug. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam hét hónapos, szintén koraszülött, voltak gondok, ezért amíg kiságyban alszik, tuti benn lesz nála.
2014. aug. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17 hós a kisfiam, egy hete nem használjuk mert sokszor beriasztott, lefordult róla a kisfiam és nem tudok 2 lapot úgy elhelyezni hogy tutti a gyerek alatt legyen. Ha nem lett volna ennyi téves riasztás még mindig használnánk.
2014. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Jázi :) ***** válasza:
28 hónapos, már nem rácsos ágyban alszik és lehet már nem is kellene használni de engem megnyugtat. Nálunk csak ritkán tudott lemászni róla,hogy ne érzékelné. Novemberig tuti használom. Akkor lesz új baba a családban és akkor át kell adom. :)
2014. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi 5,5 hósak vunk s még használjuk addig míg nem tud ülni, utána sztem felesleges.Jó dolog a 2 táblás de szerencsére nem jelzett eddig :)
2014. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!