Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Álomvirág vagy 3 lapos Baby...

Álomvirág vagy 3 lapos Baby control légzésfigyelőt vennétek inkább?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
BabySense. Korhazakban is hasznaljak.
2014. szept. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk baby control van és meg vagyunk vele elégedve. Eleinte kölcsönzött angelcaros légzésfigyelőnk volt, azt egy fokkal jobban szerettem.
2014. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Angel Care a legjobb. Mi is azt vettünk. Tanfolyam is jár hozzá.
2014. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Baby control van, teljesen jó, meg vagyok vele elégedve.
2014. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ja, azért választottam a baby controlt, mert lehet hozzá plusz lapot venni és így ha megyünk nagyihoz, akkor ott a lap és elég csak a kis masinát vinni
2014. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Álomvirág szolgált ki két koraszülött gyereket. Nálunk a kórházban is az van a koraszülött rooming-inben.
2014. szept. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz.

Az Angelcare-t azért nem írtam, mert az mert többe kerül és nem hinném, hogy annyival többet tudna.

Próbáltam olvasgatni a fenti 2 készülékről, mindkettőnek van előnye és hátránya. Újonnan most az Álomvirágot ~18e Ft-ért, a Babycontrol-t ~ 24e Ft-ért tudnám megvenni, de döntésképtelen vagyok...

2014. szept. 9. 22:35
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Álomvirág,a legtöbb légzésfigyelővel ellentétben ez soha nem sípol véletlenül (rengetegen azért dobják ki 1-2 hónap múlva a légzésfigyelőt,mert állandóan tévesen riaszt) ez 3 lapos,szinte az egész ágyban végig ér,nem tud a baba úgy lefordulni róla,hogy nem legyen érezhető a légzése. 1,5 évig használtuk,de legközelebb is csak ilyet vennék.
2014. szept. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az Angelcare nem orvostechnikai eszköz. A két általad leírt termék viszont igen. Mi baby controlt vettünk hasznaltan. Ugyanis a forgalmazo visszavasarolja, újra bevizsgalja, garanciaval tovább ertekesíti.
2014. szept. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van, ezt is figyelembe vettem amikor a baby controlt választottam. Viszont nekünk 2 lapos van, az is tökéletes, pedig az egész ágyat bemássza a kislányom. Csak akkor riaszt, ha kiveszem és elfelejtem kikapcsolni. Remélem nem is fog!!!
2014. szept. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!