Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel takarjátok be éjszaka a...

Mivel takarjátok be éjszaka a Babót?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentem egy bababoltba és bélelt takarót szerettem volna vásárolni de az eladó lebeszélt, hogy 20 fokig nem szükséges bélelt. Panelban lakunk, jelenleg egy wellsoft babapléddel takarom éjszaka. Úgy érzem kevés, ráadásul állandóan hideg a keze és lába. Már 8 hónapos és nem látom, hogy ökölbe szorítaná a mancsát, ami miatt hideg lehet úgyhogy gondolom kevés a pléd !! ???? Ti mibe öltöztetitek és mivel takarjátok be éjszaka a Bébiteket????
2014. szept. 25. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Amíg kicsi volt a lányom (kb. 1,5 évig), addig mindig évszaknak megfelelő hálózsákja volt. Nem csúszott le róla, így biztos lehettem benne, hogy nem fázik. A takarókat állandóan lerúgta.

Pl. ilyenje volt télen: [link]

2014. szept. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen idősen rugdalózóban és hálózsákban altattam. Most, hogy már 2,5 éves lesz, a hálózsák maradt, de pizsamával. A hálózsák természetesen már meleg, bélelt, 21 fok van a gyerekszobában.
2014. szept. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van hálózsákunk, szintén wellsoft anyag, jó meleg csak az a baj, hogy mikor lefektetem ő hasra fordul meg felül és játszik még kicsit, altatja magát, viszont így belegabalyodik a hálózsákba ami össze-vissza áll rajta és sír :( Sajnos ő is lerúgja éjszaka a takarót magáról ! A Amikor Ti beleraktátok a Babátokat a zsákba, akkor úgy maradt és el is aludt azonnal?
2014. szept. 25. 15:06
 4/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Dehogy. Az én fiam mai napig nagy vándorló. Felpakolja a lábát a rácsra, forog, hol hason, hol háton, hol az oldalán alszik, de sosem csavarodik bele. Mondjuk játszani nem játszott soha, de volt, hogy felült volt, hogy felállt, de ebben sosem zavarta a hálózsák.
2014. szept. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyém sem aludt el azonnal, mozdulatlanul. Bejárta az egész ágyat, de nem csavarodott bele soha a hálózsákba. Szóval neki bevált.

De persze nem minden babánál válik ez be.

2014. szept. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de a hálózsák alá mit adtok?
2014. szept. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Body, rugdalózó, hálózsák.

Összevissza forog, "jön-megy" benne de nem zavarja.

2014. szept. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!