Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes babátokat altatni...

7 hetes babátokat altatni kell/kellett este evés után?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ringatni kell vagy bealszik és csak le kell tenni aludni?

2014. szept. 25. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

Egyik gyerekemet sem altattam. Amióta hazahoztam őket, az esti szopi után letettem az ágyukba, és elaludtak. Ha kicsit nyöszörögtek, akkor sem vettem ki őket az ágyukból, vissza aludtak maguktól.

Ha hozzászoktatod a ringatáshoz, akkor mindig ezt fogja igényelni.

2014. szept. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiamnál nem tudtam mi az az altatás, de komolyan, barátnőmet kérdeztem,hogy mit kell olyankor csinálni,mert leraktam és aludt. Na lányomnál megtudtam,őt ringatni kellett kézben vagy babakocsiban tologatni.
2014. szept. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát nekem olyan köztes :) ugye kézben etetem, és kaja közben elalszik, után kicsit még kézben van, nem ringatom, azt leteszem. akad hogy fel kel akkor vissza simogatom és alszik, de van hogy nem kel fel.
2014. szept. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Hála a világ legjobb pihenőszékének, a babám minden este abban "ringatja el" magát!
2014. szept. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, minden este énekelve elringatom, ha elaludt leteszem és alszik reggelig.
2014. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Altatni kell. Cicin bealszik de mikor átrakom a kiságyba felébred így kezdődik az altatás...
2014. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!