Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 5 hónapos...

Normális, hogy 5 hónapos babámnak szombat óta zöld hasmenése van, és az orvosom még az orrát sem dugta ki?

Figyelt kérdés
Mi nem visszük be a rendelőbe, mert minden bacitól, vírustól féltem, hozzánk ki szokott jönni oltani a doki nénink. Most telefonon tartom vele a kapcsolatot, de már nagyon aggódom a lányom miatt. Komolyan mondom, hogy az őrület határán állok. Mit tegyek???
2010. jan. 21. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is,itass vele rengeteg folyadékot,nehogy kiszáradjon.Én megmondanám a doktornőnek,hogy vagy kijön,megvizsgálja a babát,vagy váltok orvost.Nem igaz,hogy napok óta nem volt a babádra 15 perce.


Én tudom mi ez,mi is most gyógyulgatunk belőle.De hozzánk kijött az orvos,pedig neki is mindig tele a rendelő.


5 hós baba anyukája

2010. jan. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyémnek 3 hónaposan volt ilyen 1 hétig. A védőnő azt mondta, nem kell orvoshoz vinnem, mert valamilyen baci átmegy rajta, nem jó, ha székletfogót adnának neki,mert pont az a cél, hogy kimenjen a benyelt baci.

1 hét után azt mondta, hogy most már mégiscsak vigyem orvoshoz. Székletmintát kellett adnom, amit kitenyésztettek, de mire meglett az eredmény (2 nap), magától meg is gyógyult.

Szóval valószínűleg nem olyan nagy a gond, gondolom azért folyadékot fogyaszt, ugye?

2010. jan. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze, itatom! Amúgy nagyon jó kedvű, ezért nem vittem még kórházba. Meddig várjak szerintetek?
2010. jan. 21. 09:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Most esett át egy vírusos hasmenésen a 14 hónapos kisfiam. Én is telefonon hívtam a dokit, elmondta, hogy egyen azt ami neki jól esik, igyon sokat, de látni akarja!, hogy megnézze, mennyire van kiszáradásos állapotban, és a pocakját is megtapogatja, hogy ott minden oké-e. Azt is felajánlotta, hogy az elkülönítőn keresztül menjünk, így nem kellett a váróban ülni, hanem, itt vizsgálta meg. Azt is mondta, hogy akár két hétig is elhúzódhat a hasmenés, ezért, ha még tart, egy hét múlva újra menjünk. Egyébként Normaflore-t kapott a fiam, mert így van, ahogy már írták, az a fontos, hogy kijöjjenek a bacilusok.

Szóval, szerintem a Te babád nagyon kicsi még ahhoz, hogy ne nézzen rá az orvos, hívd fel és kérd meg, hogy menjen ki, ne kelljen a hétvégét is aggódással töltened.

2010. jan. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma kinyögte hogy szabin van városon kívül, de hétfőn kijön. Adom addig a Drágámnak a normaflore-t, és a vizit.
2010. jan. 21. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!