Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig aludtatok...

Mennyi idős koráig aludtatok a babátokkal egy szobában?

Figyelt kérdés
Betettünk egy kanapét a szobájába, azon alszom. Egyelőre minden rezdülésére felébredek. Ti mikor mertétek egyedül hagyni?
2014. szept. 26. 09:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
4 hónapos korától alszik külön. Bébiőrt használunk.
2014. szept. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Aha. Én is maximum 6 hónapos koráig gondoltam.
2014. szept. 26. 09:16
 3/17 anonim ***** válasza:

Fél éves koráig voltunk egy szobában.

Teljesen jól aludt utána is, nem volt gond.

2014. szept. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

7 hós koráig, ekkor aludt elsőnek éjjel kiságyba (egy szobában). Aztán elköltöztünk 1 hónap múlva és kapott új szobát:)

Meglepődtem, mert ugyan úgy végigaludta az éjjelt így is, mint mikor közöttünk aludt :)

2014. szept. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kb 6 hetet. Maradhatott volna meg, de olyan hangosan aludt (nyogott, morgott), h muszaj volt, mert nem tudtunk tole aludni...
2014. szept. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én soha nem aludtam vele. Újszülött korától külön szobában van. Bébiőr, légzésfigyelő volt. Azonnal felébredek ha fent van. Akkor költöztem csak be hozzá pár napra, amikor beteg volt, hogy figyeljem éjszaka, megy-e fel a láza.
2014. szept. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%
Amíg a pocakban volt, addig velünk aludt, aztán már ember volt, és az emberek külön szobában alszanak, hacsak nem egy pár:)
2014. szept. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Még nem született meg, de úgy tervezzük, hogy első naptól egyedül fog aludni a saját szobájában.


Aztán persze lehet, hogy az élet átírja az elképzelésünket, de egyelőre így tervezzük.

2014. szept. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
4 éves korig :)
2014. szept. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
7 hónapos korig aludt velünk, másfél hete van külön. Sokkal nyugodtabban alszunk mi is, ő is.
2014. szept. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!