Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt aki hamarabb kezdte a...

Volt aki hamarabb kezdte a hozzátáplálást hasfájás miatt? Megoldotta a problémát?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva már nem tudom mi tévő legyek. :( Nagyon hasfájós a babám és nem használ semmi sem. Arra gondoltam hogy 2 és fél hónaposan elkezdenék neki pici alma és barack levét adni. Hátha segítene a kis gyomrának emészteni. Tápszeres teljesen és borzasztó nehezen csak és kizárólag segítséggel kakil.

2014. szept. 26. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi 4 hónaposan kezdtük, mert hasfájós volt, és alig hízott.

A hízásban segített a hozzátáplálás, de a hasfájásban nem. Az 7 hónapig tartott sajna.

2014. szept. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, meg ne próbáld!!!!!

Türelem, az én fiam is hasfájós volt, ordított egész nap.... aztán 3 hónapos korától mintha elvágták volna.

Válts tápszert, ajánlom a Nestlé Lactogen Harmony-t, kimondottan hasfájós babáknak van.

El ne kezdd a hozzátáplálást egy ilyen kicsi, hasfájós babánál, teljesen éretlen a kis bélrendszere!!!!!!!!!!!

2014. szept. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem segít a kis gyomrának, hiszen még nem is működnek azok az enzimek, amik egyéb táplálék emésztését lehetővé tennék.
2014. szept. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az én fiam is tápszeres és szintén csak segítséggel (kúp) tud kakilni, de megvártam a 4 hónapot. ez a leges legkoraibb ajánlás. az őszilé jót tett az emésztésének de tényleg ne kezdd el hamarabb, mert fejletlen még hozzá az emésztőrendszere és csak rosszabb lesz.ki kell bírni én is sokat kínlódtam de megvártam.
2014. szept. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

a hasfájás a szelektől van


a gyomorrendszerük meg még éretlen ilyen korban a hozzátáplálásra csak tejet, tápszert tud emészteni


hát tényleg úristen, a butaság határtalan sajnos.

2014. szept. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok buta csak nagyon elkeseredett. 2 hónapja nem alszok 2-3 óránál többet. Szerinted mennyire szenvedünk? A gyerekem kínlódik. Nem kakil egy tápszertől sem önállóan. Minden kakiltatás (szélcsővel) egy rémálom. Nem vagyok hülye tudom, hogy éretlen az emésztőrendszere és a szelek is bántják hiszen nap mint nap megtapasztalom immáron a második gyerekemnél. Mivel a nagynál segített a hozzátáplálás 3 hónaposan így gondoltam nála is segítene. Nem pürét adnék neki csak levet, hogy megindítsa a kakit és könnyebben eméssze ezt a tömény tápszert ami csak beleragad szegénybe. :(
2014. okt. 1. 12:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Milyen tápszert használtok?

Váltsatok Nestlé Lactogen harmony-ra, próbáld ki.

2014. okt. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én elhiszem, hogy szenvedtek, abszolút megértelek. mi minden, de tényleg minden alkalommal csak kúppal tudtunk kakilni. 4 hónaposan kezdtük el, a hozzátáplálást barackkal, és az segített. azóta minden nap önállóan kakil. DE! akkor sem kezdeném el hamarabb ha tudnám, hogy ez tuti segít. mert ezen lehet segítene, de akkor meg azért szenvedne szegény, mert a gyomra fájna a gyümölcs levétől/pürétől vagyis semmivel nem lennék előrébb. hidd el hamar elszalad az a másfél hónap, azt kibírjátok már, nem véletlenül húznak egy határt a hozzátápláláshoz. és ezt úgy mondom, hogy ugyanazt éltem át mint te. kitartást.
2014. okt. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!