Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintettek a Sudocrem jo?

Szerintettek a Sudocrem jo?

Figyelt kérdés
5 honapos babam lagyeki tajan nagyon piros.A tegnap vettem neki gyogynovenyes popsikremet (Klorane bebe), de neked ma ugy tunt, hogy jobban iritalta neki. Ma a gyogyszertarban adtak Sudocrem. Meg csak parszor kentem, meg valtozast nem latok. Mas is hasznalt ilyen kremet? Remelem segit neki. Popsitorlot nem hasznalok most, sajna eddig hasznaltam. Mostantol inkabb lemossom neki. Es naponta nagyon sokszor szoktam pelust cserelni. Ejszakat vegig alussza, reggel 6-ig, ejszaka nem szoktam tisztaba tenni.
2014. szept. 26. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Sudokrem a legjobb.
2014. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a Sudocrem vált csak be. A fogzásnál például lángolt a kisfiam popsija, ha a kaka akár csak pár perccel tovább maradt bent. De a Sudocrem 1-2 nap alatt mindig helyretette. Éjszakára kend be jó vastagon a popsit, az is védi a baba bőrét.
2014. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen jó. A neogranormon is nagyon jó.
2014. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6-7 fajtát próbáltam,csak a Sudocrem vált be nekünk is.
2014. szept. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sudocremet használunk a születésétől kezdve és nagyon szeretjük.
2014. szept. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kiütéses vagy inkább egybefüggő a pirosság? Ha utóbbi, akkor lehet,h egy kicsit begombásodott a bőre. Nálunk is volt ilyen, a védőnő azt mondta,h a fogzás alatt ez sem ritka. Ha holnap estig nem javulna a helyzet, akkor éjszakára kend be neki vékonyan Canesten-nel.

Amúgy a Sudocrem tényleg nagyszerű, nagyon sokoldalúan fel lehet használni, nem csak popsikrémnek kiváló. Ha kiütéses a babád bőre, tuti helyre hozza.

2014. szept. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

úgy látom csak nekem nem jött be

hol már búr sem volt a popón majdhogynem véres volt a bőre, hol gombás volt, mindig volt valami nyavaja


már gyógyszertári kevert krémet használok, az érdekes, percek alatt új bőrt varázsolt

2014. szept. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a sudocream a kedvencem! De abban lehet valami, h gomba, meg kene mutatni a dokinak. Gombara az a lila ecsetetlo a legjobb.
2014. szept. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó a sudoccrem is, de amii nálunk igazán bevált/ válik pirosság esetén az az, hogy esti fürdés után fözök jó erős kamillateát, annyit, hogy egy kis kádban bele tudjon ülni, és ellepje az irritlt börterületet. Abban pancsikol még a gyerek,a végén bekenem sima nepanthen kenőccsel. Egy, maximum kt nap alatt csodaszépen helyrejön a bőre, még a legrondább pirosság is elmúlik.
2014. szept. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!