Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámnak minden pelenkázáskor...

Babámnak minden pelenkázáskor használhatom a Sudocrem-et?

Figyelt kérdés
Kicsit piros a popsija. Amíg elmúlik addig használjam, vagy minden alkalommal használhatom folyamatosan? Köszönöm.

2013. aug. 14. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én csak addig használtam, amíg el nem múlt a pirosság.
2013. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Én minden alkalommal használom, folyamatosan.

Próbáltam több krémet is, nekem ez tetszik a legjobban, ez vált be nálunk.

2013. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyszertári popsikrémet használom, és csak akkor vmi mást, ha piros a popsija.
2013. aug. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én alapesetben jó, ha kétszer bekenem egy nap a popsiját, de akkor is csak nagyon vékonyan. Ha pirosabbnak látom, akkor használom a sudo-t, amíg el nem múlik.
2013. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én csak reggel kentem a popsiját, és sosem volt piros. De ha pirosabb lenne, akkor addig használnám, amíg el nem múlik.

2013. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Én minden peluscserénél használom.
2013. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
én minden alkalommal használom kivéve ha dokihoz kell menni mert ott azért nincs annyi időm.
2013. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
nem szabad minden alkalommal. az én dokim azt mondja, felváltva használjam a gyógyszertárival. azt hiszem, rá is van írva, hogy maximum hányszor lehet használni naponta, talán 3szor vagy ilyesmi
2013. aug. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem miért kell lepontozni, mert minden alkalommal használom a Sudocremet. Nem is volt még piros a babám popsija! Amúgy a tégelyen is az van, hogy napi 3-5 alkalommal lehet.
2013. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Míg picike volt, én minden pelusozásnál használtam. Ha nagyon piros, esetleg sebes volt fogzás idején, arra Neogranormont használtam. Aztán később már csak kaka után kentem. Mostmár csak akkor, ha piros.
2013. aug. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!