Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hintát vegyek a 3...

Milyen hintát vegyek a 3 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeret hintázni a kisbabám (nagyszülőknél a hintaágyban jó sokáig elvagyunk, könnyen el is alszik így az ölemben). Szeretnék neki egy hintát venni, de annyi fajta van, így nem tudom, hogy milyet vegyek, melyik jó. Nektek van? Milyen? Mire figyeljek a vásárlásnál? (dönthető, fokozat, terhelhetőség stb.)

2014. szept. 29. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Olyat semmiképp ne vegyél még, amiben ülnie kell. Ilyen típust akkor szabad használni, ha már magától ül, támasztás nélkül.


Ringatható bölcső?

2014. szept. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lányomnak Fisher Price dzsungeles volt. Zenél, rezeg, több sebességgel hintázik. Nagyon szerette, a zenéjét is.

Ennek a hintának elég mély az ülőrésze, amikor pici volt a babám, ki kellett párnázni, hogy ne terhelje a gerincét. Amint fel tudott ülni, előredőlt benne és így nem tudott hintázni, mert a súlypontja előre került :)

Van ennél jobb választás is, de nekünk erre a pár hónapra tökéletesen megfelelt (használtan vettem újszerű állapotban és ugyanannyiért tudtam eladni)

2014. szept. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vászon hintát. Nem kell szerintem adamo hinta, ez a vászon a töredékért van. A lányom is sokáig napközben a hintába aludt, csak később felült benne és féltem nehogy kiessen.


Például:


[link]

2014. szept. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
adamot.
2014. szept. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én ai ikea-s zsákszerűben hintáztattam őt,vagy én ültem hintaszékben
2014. szept. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vászonhintára +1. Lehet Adamo, de sokféle "utánzat" van, mind ugyanazt tudja, csak más design.
2014. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!