Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a kisgyerekeim...

Szerintetek a kisgyerekeim hogy viselnének egy 7 órás utat? Eddig a leghosszabb táv úgy fél óra volt, az első felét átaludták aztán az egyik elkezdett sírni éés utána a többi is követte a példáját.

Figyelt kérdés
4 gyerekem van, az egyik 4 hetes kislány, a másik 16 hónapos fiúcska,a másik 2 éves fiú és a 4. egy 4 éves lányka. Fontos lenne oda mennünk mert a nagyi beteg és őt látogatnánk meg. persze meg tudnánk oldani hogy a kölykök maradjanak itthon mert itt meg a másik nagyi lakik de úgy gondoljuk hogy az unokák biztos felvidítanák őt. ti mit tennétek?
2012. márc. 21. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:

én mennék velük.

ismerősömék az ilyen utat este teszik meg, otthon vacsiztatnak, aztán a kocsiban alszanak a gyereke, odaérve csak átteszik őket az ágyukba.

2012. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Éjszaka menjetek,biztos sokat segítene a mamának,ha látná az unokáit.mi 12órás úton voltunk 8 hósunkkal.este fürdés,vacsora és indulás.10perc után aludt végig egész úton.
2012. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jo otlet ez az éjszakai utazás, nincs meleg és nincs olyan forgalom az utakon. De azért valaki menjen veled esetleg apuka mert 4 gyerekkel nem konnyu egyedul utazni.
2012. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Apuka jön, ő vezet majd! köszönöm a válaszokat az éjszakai utazás tényleg nagyon jó ötlet. Holnap után indulunk! még egyszer köszönöm sokat segítettetek! :)
2012. márc. 21. 12:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak 1 gyerekem van, igaz ő 4 hónapos korától rókázik az aztóban. Nagyihoz mentünk ősszel Lengyelországba, este indultunk, fél útig aludt, de a másik fele rémálom volt, fél óránként fél órára meg kellett állni, mert sugárban hányt, és a legrosszabb a sötét volt, hogy átöltöztetni, ruhákat keresni, alig vártam hogy oda érjünk. Haza felé ugyan ez volt, de akkor délután indultunk el, aludt 1 órát, a többit végig hányta, de nappal másabb volt, mert ki tudtam vinni a friss levegőre kicsit mozogni, be tudtunk ülni enni egyet, lemosdatni az étteremben.
2012. márc. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En 7 hos babammal utaztam 10 orat angliaba. Ebbol vol 4 ora autout, 2.5 Ora repulout es a varakozasi idok. Aztan egy het mulva ugyanezt vissza. Nekem rosszul viselte nagyon.

Tisztelet a sokgyerekes Anyukaknak!!!!!! Nekem egy is nagy kihivas :))))

2012. márc. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!