Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig huzza meg 7.5 honapos...

Meddig huzza meg 7.5 honapos babam a hajam?

Figyelt kérdés
Mindenhol a hajszalaim vannak.Kislanyom ahanyszor megolel belekapaszkodik a hajamba es mindenhol ahajszalaim vannak.Hiaba fogom ossze a hajam.O a sajatjat is huzogatja.Normalis ez?Meddig fogja csinalni?
2010. jan. 21. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom de nekem is ekkora fiam van es ezt csinalja :)

Erdekli ot :)

2010. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enyémek ha húzták a hajamat,kivettem a kezükből és letettem őket,ha más nem használt.Később nem is volt velük ilyen baj.
2010. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozok :) Ennyi idős az én kislányom is és állandóan a hajamat marcangolja. :) Előbb-utóbb csak megérti, hogy nem szabad. :P
2010. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
11 hónapos lányom már abszolút szándékosan csinálja, mert marhára tetszik neki, hogy felkiáltok, mert ugye fáj. Ő már komolyan megtép, "előre megfontolt szándékkal". :-)) Szóval, ez még csak rosszabb lesz.... :-))
2010. jan. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8 hónapos, ugyanezt csinálja. Iszonyatosan tudja tépni, és nagyon tetszik neki. Azt nem tudom meddig fogja még csinálni, de remélem már nem sokáig.
2010. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hahahaaa...7 és fél hónapos kislányom van, ő is szereti húzogatni, mindenhol a hajam van....vagyis a hajunk, a férjemé is hosszú :)
2010. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem fogjátok elhinni!!

A 9 éves fiam hajazik, jön kitépi a gumit, beletúr-összekócól, megpuszilja és tovább megy. Na és a kicsi is kezdi:)

Szép jövő elé nézek!

2010. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nalunk is ez van.

7 honapos lesz a kisfiam es mar olyan idetlen frizurakat talalok ki csak h ne huzza.

De mindig megtalalja ahol egy kicsit ki jon a haj a csat vagy a gumi alol.

A hosszu hajamtol viszont nem akarok megvalni.

2010. jan. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10 hónapos a lánykám és marhára élvezi ha megtéphet! Hiába nem hagyom mindig bepróbálkozik és ugyanúgy vagyunk mint ti, hogy hajszál hajszál hátán. Ja pedig 10 hónapja összekötött hajjal létezem. Csak ennyi idősen már direkt csinálja, kisebb korában inkább maga a haj érdekelte.
2010. jan. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!