Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babátok mikor,...

9 hónapos babátok mikor, hányszor, mit és mennyit egy nap?

Figyelt kérdés
Az én kislányom reggel 6-kor 180ml tápszert.9 órakkor gyümit kekszel,délben főzeléket husival v.sattal,15 óra felé gyümi joghurt v.túróval,18 óra felé tejpép néha ezt is egy kis gyümivel.Estére 20 óra felé még 200ml tápi és Ő még éjjel 1 óra felé is eszik olyan 170ml tápit.Szerintetek túl etetem őt?
2014. szept. 30. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, ha jóízűen megeszi. Az én lányom 10 és fél hós, nagyjából hasonlóan eszik, a tápszer helyett viszont szopizik még, illetve reggel kiflit, kenyeret eszik. De ha már nem éhes, ellöki a kanalat, és egy falatot sem hajlandó többet lenyelni. Szerintem jelezné a lányod, ha nem kérné már...
2014. szept. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kicsi lányom reggel 7-kor 90-120 ml tejpéppel indít, 10-kor gabonapép 100 ml vízzel keverve gyümölccsel,joghurttal. 12 körül főzelék husival,májjal ha esedékes, 16 körül a maradék főzelék, 18 óra körül gabonapép gyümölccsel. Szopi elalvás előtt és éjjel is felkel 1-2szer. Sajnos már nagyon kevés a tejem, és nem igazán iszik se pohárból, se cumisüvegből. Ezért az ennivalóját hígabbra csináljuk. Így pótoljuk.

Nem lehet őket túletetni szerintem, mert nagyon határozattan köpi ki, vagy tolja ki a száján, ha már nem kéri. Sőt mivel rengeteget mozog, jön-megy már kapaszkodva, imád enni. Csak az az ivás...

2014. okt. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 2. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!