Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek miért van az hogy...

Szerintetek miért van az hogy egyes babák teljesen jól eljátszanak egyedül is és mások meg egész napos foglalkozást igényelnek?

Figyelt kérdés
Az én babám 7 hós de a mai napig egész nap nyög(nem sir)ha nem a kezemben van vagy nem játszok vele.egyedül nagyon ritkán játszik látszik hogy unatkozik.Azt hittem ahogy nagyobb lesz,biztos jobb lesz,de ellenkezöleg,egyre kevésbe akar egyedül játszani(nem szoktattam hozzá a kézben léthez,csak akkor vettem fel,ha sirt.)
2014. okt. 1. 11:32
1 2
 11/11 Julie S ***** válasza:
Szerinted miert van az, hogy egyes felnottek halalra unjak magukat egyedul, masok meg attol lesznek rosszul, ha minden nap tarsasagban kell lenniuk? Nem vagyunk egyformak. Mar babakorunkban sem. :)
2014. okt. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!