Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lehet ebből gond?...

Szerintetek lehet ebből gond? (babatej)

Figyelt kérdés
A férjem elment ma a boltba, mondtam neki hogy milyen babatejet vegyen, a fiam a beba pro junior 1-et issza 12 hónapos kortól valót. Na már most ő hazaállított ugyanezzel a márkával csak a 2-essel. Mivel még este meg reggel ilyet iszik, kérdezném hogy szerintetek ihatja-e ezt. Vissza vinni nem tudja, eldobta a blokkot is.. :( a fiam 14 hónapos.
2014. okt. 1. 17:43
 1/8 A kérdező kommentje:
A másik 24 hótól adható :(
2014. okt. 1. 17:44
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Én nem merném odaadni, de én mindig betartom ezeket az ajánlásokat ami rajta van!
2014. okt. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem sem kéne, pláne ne este kezdj el kísérletezni, hogy jó e.

Ha kisebb bolt, ott lehet hogy kicserélik blokk nélkül is.

2014. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tesco extra :(
2014. okt. 1. 19:27
 5/8 anonim ***** válasza:
nézd meg a lejáratot ha jó tedd el későbbre és vegyél egy 1est .
2014. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hónap vége van, ennyi pénz volt ami elvolt neki rakva erre :( majdnem 4000 Ft egy doboz! Holnap már oké lesz, csak nem akartam kétszer kiadni ezt a pénzt!
2014. okt. 1. 20:38
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Én odaadnám neki, tápszer, nem lehet tőle baja... Olyasmit úgy sem raknak bele ami allergizálhat stb... 14 hósan meg gondolom már szinte minden eszik-iszik a kisfiad.

Amúgy miért nem iratod receptre a tápszert?

2014. okt. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Babatejet nem hiszem hogy írnak fel :) mármint én nemtudok róla a védőnőm is azt mondta hogy sima tej helyett inkább ezt vegyem, gyógyszertárban nem is tartanak :) régebben a Lactogen harmonyt ette a fiam,de már jó régen nem kell neki, még ha ízesítem se.

Ma reggel ivott belőle, be is vágta az adagot, eddig semmi baja, talán csak annyi hogy később lett éhes :)

2014. okt. 2. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!