Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pont 1 éve fogant a kislányom...

Pont 1 éve fogant a kislányom aki ma 16 hetes! Olyan hihetetlen?

Figyelt kérdés

Annyira boldog vagyok, 1 éve nem is gondoltam volna csak reméltem! Gyönyörű terhességem volt, a szülés is csodás élmény maradt (igaz császár volt). Még el sem hiszem a mai napig sem, pedig lassan már 4 hónapos lesz! A világ legjobb dolga anyának lenni!


Ne haragudjatok hogy leírtam, de annyira boldog vagyok! :)


(ez a tavalyi hőgörbém: [link] )


2010. jan. 21. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!
2010. jan. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm.


Ti is szoktatok visszagondolni? Hogy mi volt akkor, mire gondoltatok (mármint hogy "jaj, vajon mi lesz 1 év múlva)?

2010. jan. 21. 23:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Hajaj,de még mennyit!:) Én szinte naponta nosztalgiázom az 1 évvel ezelötti napokon,heteken,hónapokon! olyan gyorsan elszállt,úgy átélném újra az egészet,pedig nagyo nehéz terhességem volt az 5 hós babámmal. sok boldogságot nektek,és jó egészséget!
2010. jan. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Én is nagyon sokat gondolok vissza a terhességemre. Hármasikreket hordtam ki, és így itthon kellett maradnom, szinte egész nap feküdnöm kellett (volna.. :) ) Nagyon boldog vagyok a három csöppségemmel, ők most 7 hónaposak, de azért eszembe jut az is, hogy akkor mennyire untam magam, milyen sokat tudtam aludni, most meg! Mindenki mondta, pihenjem ki magam, mert utána már nem lehet, hát én próbáltam, de úgy 3-4 hónapos korukra már "elfogyott"!

2010. jan. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulálok a picurhoz! Nekem 10 hónapos a lányom, de tavaly júliusban én is gondoltam rá hogy pont egy éve fogant. Én természetesen szültem, és annyiszor eszembe jut még most is. Tegnap pedig elolvastam a papírt amit a szülésről kaptam, ahol az orvos pontosan leírta mikor mi történt, mikor vizsgált meg, oxitocin stb. Annyira jó érzés volt olvasni, leírhatatlan pedig a hideg is kirázott. Olyan gyorsan nőnek ezek a csemeték :)
2010. jan. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De jó olvasni, hogy Ti is nosztalgiáztok! :)


Én is gratulálok a sok kis picurhoz! A hérmasikres anyukának külön elismerésem! :)

2010. jan. 22. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom régi de mikor voltatok együtt ovuhoz képest? Nem lehet már látni a görbét
2023. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!