Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lánykám 1 évesen még mindíg...

Lánykám 1 évesen még mindíg szopizik éjjel, hétfőn kivizsgálásra kéne vinni 9 órára éhgyomorra hogyan oljdam meg?

Figyelt kérdés

Pontosabban 28-án lesz 1 éves. 80 cm és 7,2 kg, az utóbbi időben alig akar enni. Voltunk ma az ortopédián (teljesen más okból), a problémánkkal nem is igazán foglalkozott az orvos, viszont nem tetszett neki a lányom alakja. Tény és való, hogy hihetetlenül gizda, de csecsemő kora óta nem nagy evő, és mindíg is ilyen soványka volt. Elküldtek minket a belgyógyászatra, ott közölték: ki lehet vizsgáltatni, de éhgyomorra jelenjünk meg.

Szerintem még egy nagyobb gyermek, aki megérti, hogy kivizsgálásra kell menni, az is rosszul viseli az éhséget. Hogy lehet ezt megoldani, megértetni egy 1 (nem beszél)évessel, aki egy igazi kis cicimániás?


2010. jan. 22. 20:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ja és hipoton a leányzóm, akik állítólag vagy nagyon véknyak, vagy nagyon kövérek.

Amúgy a családban nem ő az egyetlen gizda és rossz evő gyermek. Bár ők már hat és fél, illetve tíz és fél évesek.

2010. jan. 22. 22:13
 12/12 anonim ***** válasza:
A 22,00ás vagyok. 1 évesen 80 centis, ne csodálkozzon senki hogy vékony, az átlag baba nincs 80 centis 1 évesen. Az én babám is mindig hosszabb volt az átlagnál és vékonyabb. Szerintem próbáld meg vitaminnal, hátha megjön az étvágya. A fiam miután a Vitacolant elkezdte enni, 500grammot hízott az első hónapban, és ez neki milyen nagy szó! Febr elején jár le a második hó, kíváncsi vagyok, de láthatóan "kerekebb". Szerintem egy próbát Neked is megér. És hajrá cici:))
2010. jan. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!