Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a bugyipelen...

Mi a véleményetek a bugyipelenkáról? Hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

10 hónapos a lányom, még nem próbáltam, de most kaptunk egy csomaggal ajándékba. Nagyon szép, nagyon jó, kényelmes is. De hogy csináljátok, amikor nem csak pisi van benne? Én meglepődtem, mert nehezen tudtam rendbe rakni :)

Megéri nektek ilyet venni?

A babám tud menni, ezért jó neki, csak a csere...



2014. okt. 7. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy vetted le róla? Mint egy bugyit? Mert akkor az a baj. Úgy kell levenni, hogy széttéped mindkét oldalán és akkor szétterül a pelenka ugyanúgy, mint a sima. Ha kaki is van, akkor a gyereket a hátára fektetem és úgy tépem szét óvatosan.
2014. okt. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
A bugyipelenka szobatisztasagra szoktatasra valo......
2014. okt. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk nem jött be, az a tapasztalatom vele, hogy sokkal kevesebbet bír mint egy sima pelus.

És igen, úgy kell levenni, róla, ahogy az első válaszoló is írta, hogy a két oldalát széttéped, és ugyanúgy fekvő helyzetben veszed le róla mint a simát.

Nekünk azért sem volt praktikus, mert amikor ráadtam az újat, és mondjuk előtte bekentem a popsiját, nehéz volt úgy ráhúzni, hogy ne kenődjön szét a krém, de lehet, hogy csak én voltam a béna.

Mindenesetre nekünk nagyon nem vált be.

2014. okt. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi nagyon szerettük, de akkor van értelme, ha jó az idő és kevés ruha van a kicsin. Nyáron nagyrészt azt használtuk. Főleg szoknya alá. Ha csak sima pólót vagy trikót adtam rá szoknyával, akkor ugye a sima pelus nem tart rendesen. De a bugyipelus tökéletes ilyenkor. Ráadásul nagyon gyorsan lehet cserélni. De amióta bejöttek a rossz idők és sok ruha kell, így macerásabb a csere. Vagy a strandon csak ez volt rajta (nem a vízben).
2014. okt. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1.,3.,4. köszi a válaszokat!

2-es...mint írtam ajándékba kaptuk. Csak nem dobom ki...

2014. okt. 7. 15:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Hol irtam, hogy dobd ki?
2014. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem írtad.És mást sem írtál ami hasznos.

De nem értem a válaszod, mert nem a kérdésre feleltél...és nyilván nem akarom szobatisztaságra erőltetni a 10 hónapos gyereket.

2014. okt. 7. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!