Hányszor hagytátok gyereketeket/gyerekeiteket a kocsiban egyedül, míg "befutottatok" vásárolni az Sparrba és mekkora a/volt gyerek? Mi a véleményetek erről?




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
3 gyerekem van,6 éves lesz,4 éves és 1,5 éves.félre ne ertsetek nem szándékozom mostanában kiengedni őket egyedül,főleg mert városban lakunk és itt úgy látom mintha veszélyesebb lenne mint falun,csak szimplán foglalkoztat ez a néhány kérdés amit írtam.na meg nemsokára...
A Balatonra 2 évvel idősebb barátnőéhez, hogy ott is aludna? (Felügyelet lenne)Gyermekem 13 éves.
3 gyereket terveztünk, 4 lett, 3 viszonylag kicsi gyerekkel még bementem a boltba de 4 et egyszerűen már nem tudok kezelni úgy értem a fél boltot elfoglaljuk meg amúgy is figyelni rájuk stb. így nem lehet vásárolni. Nagyszülő nincs akinél otthagyhatok legalább...
Minden érdekel, ha van kedvetek felidézni, megosztani. Mi vezetett ide, milyen volt a szétköltözés, az első napok utána, és azóta hogy boldogultok. (Rám is ez vár, azért kíváncsiskodom.)
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




