Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy mégis 3 napos...

Lehet, hogy mégis 3 napos láza van?

Figyelt kérdés
11 hónapos kislányom 3 napig lázas volt (39C). Ma volt az első nap, hogy nem volt láza de még hőemelkedése sem és most este vettem észre, hogy a hátán de főleg a hasán kiütések vannak. A hasa elég csúnya, néhol egybefüggően piros. Ezenkívül tegnap délután és ma hasmenése volt bár az is megszűnni látszik mert utoljára du.2 körül volt. Voltunk tegnap reggel orvosnál és vírusos torokgyulladást állapított meg. Elnézheti a doki? Akkor a lázon kívül semmi más tünete nem volt. Nem köhög, nem taknyos. Gondolom a torka piros lehet, nem is eszik tápszeren kívül semmit.
2010. jan. 22. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
igen lehet a 3 napos láz nevű betegség.
2010. jan. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, sztm 3 napos láza volt a babádnak, az én kislányomnak is volt, ugyanezekkel a tünetekkel, a kiütések 2 nap alatt maguktól elmúltak.
2010. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! nalunk is hasonlo volt 2 x is, piros torka volt mind 2x es erre antibiotikumot kapott, vegul mind2x kiuteses lett, es felhivtam a dokit, aki mondta h ne adjam tovabb az antibiotikumot mert lehet arra lett allergias.
2010. jan. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Decemberben mi is pont így jártunk. Magas láz - orvos - antibiotikum a vírusos mandulagyulladásra. Aztán az én babámon is kijöttek a kiütések, visszavittem az orvoshoz, aki közölte, hogy a pöttyök a láztól vannak, nem három napos láz. A mai napig nem vagyok biztos abban, hogy nem egyszerre kapta el szegénykém esetleg mind a két vírust.
2010. jan. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mi is kaptunk antibiotikumot amiből csak egy adagot kapott mert pár óra múlva hasmenése lett. Felhívtam a dokit és azt mondta, hogy akkor ne adjam neki tovább csak a Normafloret. Meg is szűnt másnapra du-ra a hasmenés és estére lett pöttyös. A doki azt mondta, hogy csinálhatja a vírus is a hasmenést de ezek szerint a gyógyszer lehetett a bűnös. Szerintem allergiás rá.

Még mindig pöttyös de halványodik. Holnap megyünk a dokihoz.

Köszönöm a válaszokat!

2010. jan. 24. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!