Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik fürdetőkarikára szavazt...

Melyik fürdetőkarikára szavaztok? Ok baby, Aquababy vagy Smoby? Van valakinek valamelyikről tapasztalata? A legolcsóbb is jó?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2010. jan. 22. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Egyikre sem.Ebben nem lehet rendesen megfürdetni a gyereket.Fürdés közben nem hagyom egyedül.
2010. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legolcsóbb is jó. Pl. az első 2 közt az áron kívül semmi különbséget nem látok.


Nekünk semmilyen nem volt, amíg nem tudott önállóan ülni a kislányom fekve fürdettem és tartottam a fejét, amikor meg már tudott ülni, elég volt egy csúszásgátló a feneke alá, úgyis ott voltam mellette (nem a kádban). Legalábbis mi nem éreztük a fürdetőkarika hiányát, amíg nem tud ülni, úgyse lehet beletenni, utána meg sztm megül egyedül is.


16 hós kislány anyukája

2010. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyikre sem. Miért nem veszel fürdető szivacsot inkább?

Pl.ilyet

[link]

2010. jan. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első van.Nem érdemes a legdrágábbat megvenni,mert mi kb. 2hónapot használtuk,aztán nem maradt meg benne állandóan fel áll fürdés közben,nem bír a seggén megmaradni.

Egyébként meg meg lehet fürdetni a gyereket:)..én úgy csináltam hogy beletettem a kádba a fiamat gyors be tusfürdőztem,aztán leöblítettem,majd bele ültettem a karikába és locsizott tovább.

2010. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is az első van. de kár volt érte annyi pénzt kiadni,már sajnálom.ült benne vagy 3x. nem szereti. nem tud benne mocorogni,pancsolni. alig tudom beleültetni.
2010. jan. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hsz-eket. Igazából én is sokat agyaltam rajta vegyek vagy ne, a fiamnak nem volt. Most viszont attól tartok, hogy a 3 évesem fellöki a 7 hónapos lánykámat miközben fürdenek, mert eléggé vadóc a fiatalúr. Persze nem hagynám őket magukra, de egy pillanat alatt meg van a baj. Szerintetek?
2010. jan. 22. 23:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Most vettem a TeszVeszen egy JANÉ fürdetőkarikát ugyanilyen okokból. Teljesen jó, ráadásul le lehet nyitni az elejét, könnyű ki-be pakolni a babát. Ráadásul a háromévesem eddig nem akart beülni a fürdőkádba. Mióta megvan, vígan fürdenek együtt. Azért is kellett találjak valami megoldást a fürdésre, mert szinte minden nap egyedül vagyok a lányokkal fürdetéskor.
2010. jan. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk van. A fiam használta, amikor a nagyszülőknél fürdött. De már tud ülni. OK baby s. Szerette, de már 10 hós és nem használjuk.
2010. jan. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk van egy műanyag lap a nagy kádon, ez pontosan illeszkedik mindkét szélére. Erre jön a baba kád, és abba a fürdető szivacs. Biztonságos, mert csúszásgátlós a lap és a kád is. Nálunk ezt a szivacsot nagyon szerette a lányom, és meg is lehet benne mosdatni rendesen. Ha jól tudom, ezeket az ülő karikákat sokszor csak féléves kor után ajánlják. Akkor meg úgyse maradna (nálunk) benne. Plussz sztem elég drága. Az a szivacs újonnan is egy ezres körül van, és nem fáj érte a szívem, ha egy év után ki kell dobni.
2010. jan. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk OK Baby volt,mert az ikreimet máshogy nem tudtam volna egyszerre fürdetni.Nagyon szerettük,ők is,én is.:)
2010. jan. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!