Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális ha a 3 hós babámna...

Az normális ha a 3 hós babámnak szinte minden nap kifolyik a pelusból a kaki? Már több pelust kipróbáltam.

Figyelt kérdés
Már vettem Pamperst, abból is mindegyik fajtát. A Premium Care,ami ugye a legjobb és ilyen esetre lett kitalálva, az sem vált be. Libero, szintén. Talán kevesebbszer járok vele így, de mégis kifolyik. Vettem kínomban no name olcsóbbat. Egyszerűen nyakig kakisak vagyunk minden áldott nap. Már eljutottam odáig, hogy én vagyok a béna vagy lehet a babámnak túl híg a széklete? Anyatejes+tápszer. Első baba, szóval nem tudom, hogy mi a normális széklet. Minden babának ilyen folyós???

2014. okt. 8. 09:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Egyébként tök mindegy, hogy hason vagy háton van, mindig ez van. Ha a kezemben kakil is kifolyik a combjánál. Valamelyik nap éreztem, ahogy megtelik a tenyerem a nadrágon keresztül. :)

Általában egy nap egyszer van széklete és azért az jó adag. Amikor 2-szer vagy 3-szor kakil, akkor jobb a helyzet, de az ritkán van.

2014. okt. 8. 12:09
 12/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is voltak balesetek, na de nem ennyiszer... Ne haragudj, de levagyok döbbenve hogy ha kakilás közben elkapod a pillanatot akkor is kifolyik. Kisfiamnál akkor folyt ki ha nem vettem észre időben, vagy éjszaka kakilt.

Nem lehet, hogy nagy rá a pelus? Eléggé megszorítod a pocakjánál?

Amúgy én Vanish-t használok, abból is a folyékony folt tisztítókat, színeshez és fehérhez is, elég sok fogy kisfiam ruháihoz, ritka ha nem vesz ki vmilyen foltot.

Most vettem Ariel-t próba képp, folt tisztítót, hát ott hagyta az olyan foltot amit a VAnish kiszed, szóval maradok a VAnishnél.

2014. okt. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy pelenkát adsz rá....Velem is előfordult és, ahogy kisebbet adtam rá, megoldódott a probléma
2014. okt. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!