Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 év körüli babátok milyen...

1,5 év körüli babátok milyen formában eszi a húst? Szereti?

Figyelt kérdés
Nem tudok mit kezdeni a fiammal, se főzve (pl. levesben főtt husi, vagy pörkölt), se sütve (akár natúr, vagy sütőzacskóban fűszeresen sütve) nem eszik semilyen húst, ha csak az van előtte inkább nem eszik egyáltalán, vagy kiköpi ha belekeverem valamibe. Virsli, párizsi, kenőmájas néha jöhet, de a "rendes" hús nem. Mit csináljak vele?
2014. okt. 9. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A fiam 16 honapos, ő mindenhogy megeszi. Rántott, sült, pörkökt, főzekékbe bárhogy. Ha esetleg pürésitenéd?
2014. okt. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kezet foghatunk kedves kérdező. 19 hónapos kisfiam már jó ideje nem eszi meg a húst, nagyon nagyon ritkán fogadja el levesből. Persze a virsli, párizsi, sonka szalámi az nagyon tetszik neki.

Én néha leturmixolt húst keverek a főzelékébe de van hogy így sem fogadja el.

Múlt héten elkunyizta a fél szelet rántott húsomat, picit mérges voltam mert annyira sírt érte én meg győztem neki mondani hogy úgy sem eszed meg, fogadd el a tésztát amit adok... Persze csak sírt a húsért, na odaadtam neki úgy ahogy van egészben és bizony megette.

Szóval nem értem én ezt...

Én már túl léptem ezen a témán, nem aggódom rajta mert tejtermékből kap fehérjét, virslit és társait, tojást megeszi, hússal néha megkínálom, ha elfogadja akkor okés, ha nem akkor nem. Nem nyomhatom le a torkán... :)

Szerintem te se aggódj ezen, majd csak megváltozik a helyzet.

2014. okt. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
darált húsként spagettinek??Mindkét fiam úgy ette csak sokáig a húst!!
2014. okt. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Pürésítve már nem eszik meg semmit, csak villával vagy kézzel hajlandó, a kanalat nem fogadja el... A darálthusi jó ötlet, kipróbáljuk! Végülis úgy múltkor is megette a rakott karfiolt, hogy az volt benne. Ma az apja bele tudott "csempészni" 3 kocka husit, én dumáltam hozzá, míg evett, így nem tűnt fel neki, hogy mi van a szájában... De ez akkor sem állapot, nem főzhetek csak az ő igényei szerint...
2014. okt. 9. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!