Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 19hónapos babánál baj ha...

Egy 19hónapos babánál baj ha minden nap kap valamilyen formában husit?

Figyelt kérdés
Azt hallottam ma hogy nem szabad :( én pedig mióta azt eszi amit mi /persze csak olyat ami nem zsíros és nehéz/azóta kap husit szinte minden nap.Ez baj ? kicsit megijedtem most
2014. máj. 15. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Hát én nem addnék neki mindenap húst hisz nem feltétlenűl káros de jót sem tesz ezt találtam neked:
2014. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
2014. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Ha beírod googleba biztos találsz még érdekes dolgokat.Esetleg a vedőnőt kérdezd meg.
2014. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem baj. Kell neki a fehérje.
2014. máj. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Mivel már azt eszi, amit mi, és mi is mindennap eszünk valamilyen formában húst, miért lenne baj? Nem kell mindent elhinni, amit el akarnak velünk hitetni.
2014. máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
túlzott húsfogyasztás kisgyermekkorban ezt beírva a keresőbe a legelső kidobott link pont erről ír.
2014. máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Az, hogy mindennap eszik húst, nem túlzott húsfogyasztás. Gondolom, kap mellé körítést is, nem csak hússal lakik jól.
2014. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

Minden nap ehet húst, semmi baja nem lesz ha reggelire kap sonkát kenyérrel, ebédre húst körettel, vacsorára megint azt ami axreggeli, vagy ebéd volt.

Akkor lenne baj, ha húst hússal enne, s nem enne mellette tejterméket, kenyeret, zöldséget, gyümölcsöt. Ha megeszik egy Lsó vagy felső combot ebédre körettel, az teljesen normális.

Egyébként va aki azt mondja baj ha minden nap eszik húst, van aki a napi tej, vagy napi kenyér fogyasztást nem javasolja, s rengetegen vannak a cukor ellen.

Azt add neki amit ti is esztek, mert ami neked jó, az neki is!

2014. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Akkor legyek lepontozva!! LESZAROM!!Amúgy én is a húst hússal evő gyerekre gondoltam de mindegy!!! Azért jó ha egy gyerek ismeri a főzelékeket is stb.... De mindenki azt ad a gyerekének amit akar!!csak ne legyen lusta utána járni a dolgoknak!!!😄 szép estét!!!
2014. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is minden nap eszik valamilyen formában húst. Emellett ismeri és szereti a főzelékeket, imádja a leveseket. De igazi kis vasgyúró! Ő, ha tehetné, húst hússal enne, de ezért vagyok én, hogy ezt ellensúlyozzam kiegyensúlyozott táplálkozással.
2014. máj. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!