Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorra kell nekik szépen...

Mikorra kell nekik szépen nyúlni a dolgokért és magabiztosan megfogni, amiért nyúl?

Figyelt kérdés
A babám már egy jó pár hete nyúl a tárgyakért, de sokszor még olyan kis ügyetlenül nyúl érte, nem midig sikerül megfogni vagy nem pont oda nyúl, ahová szeretne. Mikor kell ennek szépen működni-e már? Most 3 és fél hónapos.

#fogás #tárgyakért nyúlni
2014. okt. 9. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is így csinálta ennyi idősen. Akkor még nem igazán tudják koordinálni a mozgásukat. Most 6 hónapos, most már oda nyúl ahova kell. Szerintem kb. 2 hónap, és a te babádnak is menni fog. Amúgy azt nem tudom, hogy a ,,Nagykönyv'' szerint mikor kell :-)
2014. okt. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amit leírtál kérdező, az teljesen normális egy 3,5 hónaposnál, most gyakorol és egyre ügyesebb lesz, 1 hónap is sokat számít.
2014. okt. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tudatosan, magabiztosan 5 honap tajekan.
2014. okt. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5-6 hónaposan
2014. okt. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van. Szépen fogja azt, amit a kezébe adok. Nyúl a lelógó játékokért, de azokat szereti, amiket könnyen el tud "kapni". Van még benne parasztlengő :) Én is úgy tudom, hogy ez nem könnyű feladat, tehát kell 1-2 hónap mire magabiztosan koordinálni tudja.
2014. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!