Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt kisebb-nagyob balesete...

Volt kisebb-nagyob balesete kicsi gyermekednek? Főleg 2 éves kor alatt! Mi történt és milyen gyorsan gyógyult meg? Lett maradandó nyoma?

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Lefordult a franciaágyról, 7 hónaposan.

Egyszerűen elfelejtettük, hogy már tud forogni, és ott hagytuk.... Az ijedtségen kívül semmi baja sem lett.

Egyébként én egy olyan gyereket sem ismerek, akivel legalább egy hasonló baleset ne történt volna :)

2014. okt. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ágyról leesésen kívül nem, de azt meg nem is sorolnám ide
2014. okt. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az én lányom konkrétan minden héten csúnyán lehorzsolta a térdét. többször az ügyeleten kötöttünk ki mert beleàllt a kő a térdébe.csak akkor sirt amikor bekötözték a térdét. volt hogy fel se tűnt neki hogy vérzik a térde.az ajtófélfàkkal nagy barátságba van, az összeset megismerte közelebbről, főleg a fejével. Szerencsére csak egyszer volt hogy vérzett egy kicsit, az is inkább horzsolàs volt, az orvos is alig találta meg a haja alatt.mind hamar elmúlt, jól viselte, annyira nem érdekli őt ezek a sérülések csak a kötést, ragtapaszt nem szereti.2,5 éves kislány.
2014. okt. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Két évesen kiszaltózott a trambulinból a fűre, az arcára érkezve. A levegőben konkrétan szaltózott egyet. Az ijedtségen kívül nem lett más baja, pedig simán lehetett volna. Pedig bezártam a trambulint, egy nagyobb kislánnyal volt bent, éppen ki akarta nyitni, amikor a lány ugrott egy nagyot és a lendülettől kiszállt.

A másik is szaltó volt, úgy másfél évesen hintáztattam abba a műanyag dudás babahintába, egyszer csak hirtelen felállt benne és azonnal hátra szaltó a lendülettől. Olyan hirtelen történt az egész, hogy csak néztem ahogy pördül a levegőben és leesik a homokba. Akkor sem lett semmi baja.

Lehet hogy cirkuszi akrobata lesz belőle??

2014. okt. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy éves kora körül volt egy rázós időszaka, kb. 2 hét, mikor össze-vissza esett. A legdurvább esete az volt, mikor a kiságynál kivettük a rácsokat (ő is segített benne), aztán elfeledkezett róla és kiesett a "lyukon", arccal előre. Csúnyának látszott az esés, de az ijedtségen kívül semmi baja nem lett szerencsére.
2014. okt. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az en lanyom 4 eves es 2 honapja egette le a labat forro vizzel. Masodfoku egesi serulessel vitte be a mento a korhazba. Ott voltak olyan picik (1,5-2 evesek) akiknek harmadfoku egesuk volt, böratültetes kellett nekik. Azt mondtak mindig meg fog nekik latszani. El is hiszem mert a lanyomnak is nagyon meglatszik, hogy hol egett meg. O eleg gyorsan gyogyult, 3 het utan mar nem kellett visszamenni kotozesre. De rosszul viselte, visitott, nagyon alacsony a fajdalomkuszobe.
2014. okt. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Körömvágás :(((((((( Kidobtam a csipeszt, két napig bőgtem miatta. Ő pár perc után túl volt rajta. másnapra teljesen begyógyult.
2014. okt. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!