Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek segít a párotok,...

Nektek segít a párotok, miben? Hogyan veszi ki a részét a gyereknevelésben? Mi az, amit ő csinál?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy munka után a párotok, amikor hazaérkezik segít a nevelésben és a baba körüli teendőkben vagy inkább csak picit el van vele és csináljon mindent anya, mivel ő dolgozik és fáradt(fürdetés, tisztába rakni, etetni, altatni)?

2014. okt. 10. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Maximálisan segít. Ha hazajön örömmel játszik a babával, este ő fürdeti, öltözteti.

Hétvégén pedig ha itthon van, akkor mindent csinál vele, eteti, altatja, pelenkázza, bármit. 3,5 hónapos a nagylány :)

2014. okt. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
A párom 3 műszakban dolgozik de amikor tud segíteni segít!
2014. okt. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
En parom is mindenben segit. Ha hazaer lefurdik, aztan en elmegyek a babaval setalni egy fel orara, addig pihen. Aztan ove a baba :-) Furdet, pelenkaz, etet, jatszanak. En meg addig csinalom a dolgom vagy pihenek kicsit. Ejszaka is neha etet, ha en nagyon kivagyok.
2014. okt. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
mindenben segít, ha otthon van
2014. okt. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenben segít, magától. Soha nem kellett kérnem, amikor itthon van, segít.
2014. okt. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon sokat segít és rettentő büszke vagyok rá! :D Mindig azon sopánkodik, hogy szerinte ő nem jó apuka, de ez nem így van! Két gyerekünk van, ha szükséges, öltözteti, eteti őket, pelenkáz, játszik velük, együtt szoktunk értük menni az oviba, bölcsibe, de ha dolgozni fogok, egyedül megy majd értük. Ha nem a gyerekekkel foglalkozik, akkor segít a háztartásban, takarít, rendet rak, mosogat, de bármit megcsinál, ha megkérem! Annyi "elvárása" van csak, hogy időnként had legyen egyedül, de ez simán megoldható, hiszen időnként anyukámmal visszük a gyerkőcöket ide-oda, mivel ő nem szeret társaságba járni. Már most mondta, hogy amikor visszamegyek dolgozni, akkor majd ő szívesen kitakarít, ha hazáér a melóból, mert lesz 1 órája, amíg menni kell a kicsiért és ne rámszakadjon minden estére... :) Szóval én nagyon boldog vagyok, hogy ő ilyen! :D
2014. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
mindenben segit, mindent tud. siman itt lehet hagyni ra a 2honapos babat, nagyon edes vele. itthon is barmiben segit, tudja hol van a porszivo es h mit hol tartunk a konyhaban, szoval nem egy tv elott varja a sort tipus (mondjuk akkor nem lenne a ferjem) :)
2014. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem segít semmiben,mert több tonnát emelget a munkahelyén egy nap. Hát megértem,de az zavar hogy szerinte de jó nekem hogy egész nap csavargok a gyerekkel meg ülök itthon...Mondjuk már nagyobb a kicsi,így játszik vele,mert ha akarja,ha nem,a gyerek odamegy hozzá.

Egyébként ha el kéne mennem itthonról,ellátná,de ha én vagyok,akkor nem,mondván a kicsi utánam jön mindig.

2014. okt. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Késő este jön haza, amikor már mindhárom kisfiúnk alszik. Éjjel azonban rögtön ugrik, ha valamelyik felébred, rosszat álmodott, vagy pisilni kell menni... Reggel ő viszi oviba a nagyokat, délután is ő megy értük, aztán megy vissza a munkába.

Hétvégén többet vannak együtt, kiviszi a nagyobbakat a kertbe, és együtt füvet nyírnak, gyümölcsöt szednek, aprítanak, stb. Este ő fürdeti őket, mossa-szárítja a hajukat, fodrászhoz is mindig együtt mennek.


A babát öltözteti, pelenkázza, dögönyözi, játszik vele, csak etetni nem szereti, mert nála nem fogadja el úgy a kaját a babánk.

Amit én még fontosnak tartok: beszélget a fiúkkal, neveli, tanítja őket verbálisan is.

2014. okt. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, segít mindenben, kérni sem kell rá, neki természetes. Etet, fürdet, körmöt vág, hajat fésül, játszik, pelenkáz, öltöztet.
2014. okt. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!