Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti párotok teljes egészében...

Ti párotok teljes egészében részt vesz a gyereknevelésben?

Figyelt kérdés

Nem panaszkodni akarok csak kicsit furi hogy a párom nem akar elmenni velem és a kicsivel az itteni strandra. 38fokok vannak és csak a városba megyünk vagy baratokhoz stb.

Annyira elvinnem a strandra imádja a vizet jól érzi magát a vízben.

Baratnommel eltudnam vinni de az nem olyan.

Sokszor elvittem már de együtt mint egy család nem voltunk ami bánt.


Másik: a fiúnkat aki most 9hónapos anyosekon kívül sehova nemvitte nélkülem.azt mondta akkor viszi el mindenhova magával ha már járni fog-De vajon ez tényleg így lesz?


Imádom szeretem a fiam ez nem kérdés. De néha szívesen lennék csak egyedül otthon akár pihenni vagy nyugodtan takarítani..


Velem van a gond?



2013. aug. 3. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
9 hónaposan az én párom se vitte anyósékon kívül sehova a gyereket, ők is a szomszédban laknak. Most két éves, de nélkülem most sem nagyon mennek el, nem is akarom. Mi együtt járunk bevásárolni, strandra, nyaralni. Bár 6 hós kora óta a barátnőimmel havi egyszer összeültünk este-éjjel, akkor egyedül vigyázott rá, meg ha együtt vagyunk otthon akkor sem mindent én csinálok, együtt fürdenek, játszanak, pelenkáz, kimennek a kertbe, de el nem viszi magával külön programokra.
2013. aug. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk is ez a helyzet!1 éves a fiunk de3 nem mennek sehova együtt,de még csak le sem ül vele játszani!éjjel is csak én kelek fel hozzá!ő csak annyit csinál meg hogy este a fürdővizet megengedi és már megy is a számítógép elé!de ha nem hallgat rám a gyerek akkor azt kapom hogy én nem jól illetve hogy nem is tudom a gyereket nevelni!!!!!!!úgy hogy te még jó helyzetben vagy!ha másban segít akkor örülj neki!az én párom az semmit nem csinál!!!
2013. aug. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én ilyen szempontból abszolút nem panaszkodhatok, ő igazán mintaapa. sokat foglalkozik vele, játszik, itt lehet rá hagyni, elviszi egyedül is, velem is. nagyon rugalmas és odafigyel rá. ennek az az ára, hogy rám nem figyel oda eléggé, de ez egy másik kérdés. sztem ez megbeszélhető dolog nálatok
2013. aug. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!