Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyermekes anyukának mi a...

Kisgyermekes anyukának mi a legjobb ajándék?

Figyelt kérdés

(Azért itt kérdezem, mert sok a gyakorló anyuka)

Egy közeli ismerősömet szeretném meglepni a szülinapjára. Fiatal nő, de már három gyermeke van, a legkisebb pár hónapos. Mit adjak neki? Olyasmire gondoltam, ami tényleg neki szól és nem valami jópofa babás dolog. Gondoltam krémre, különleges szappanra, bőrápoló dolgokra.


Mit gondoltok, anyukák? Ti minek örülnétek?


2014. okt. 10. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Vigyél magaddal egy bébiszittert vagy egyeztess apukával, aki vigyáz pár órát a gyerekekre, míg te elviszed anyukát moziba, vagy egy szépségszalonba vagy valahova.
2014. okt. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
esetleg egy babakönyv??
2014. okt. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
ha tudod,hogy mi az..bocs nem voltam egyértelmű.az a könyv,amibe a baba fejlődését irja le
2014. okt. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kupon valahová. Étterem, masszázs, ilyenek.
2014. okt. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Én is a programra szavaok. Csinálj neki 1-2 óra szabadidőt. Az a legjobb ajándék.
2014. okt. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
en mar egy gyerekmentes kavenak is orulnek :) legjobb ha apukat is be tudod szervezni, hatha nem szeretne idegenre bizni a kicsit. A kremmel, szappannal lehet gond, pl. a lanyom elutasitja a szopizast ha mast hasznalok mint amit eddig szoktam
2014. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Gyerekmentes szabad délután. Nekem is három gyermekem van. A férjem a szülinapomra egy kis kupont adott, egy gyerekmentes szabad hétvégéről, amelynek a költségeit ő állja. Nagyon örültem neki!
2014. okt. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokan irjàtok, hogy az apukàra hagyni a gyerekeket...Szerintetek mikor vannak kettesben anya meg apa??? Ja baràtnövel mozduljon ki anyuka apukàval meg gyors szex két pelenkàzàs közt? Igy hidegülnek el a kapcsolatok Legjobb ajàndék ha két nagyobbra vigyàzol kicsi nagyiéknàl ....ök meg romantikàzhatnak kettesben.
2016. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!