Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hónapos babátoknak hogyan...

Piroska és a farkas kérdése:

Pár hónapos babátoknak hogyan adjátok be a napi 1 csepp Vigantol-t?

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
4honapos.par hete ugy csinalom(miota nem kap espumisant stb) h reggel pelusozaskor mondom neki h aaaaaaaa kinyitja a szajat es belecseppentek.
2014. júl. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
belecseppentettem a szájába.
2014. júl. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Cseppentem a szajaba pelusozaskor, ujszulott kora ota. Ha eleget van kint ilyenkor mar nem is kell.
2014. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
alapbol ha az arcához közelitek ,- pláne a szájához, elkezd cuppogtatni, tátogni, igy elég egyszerü beadni neki bármilyen cseppet
2014. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Minden este szopi előtt kiskanálra egy pici tej és abba a D vitamin. Mióta nincs tej, a pépre.
2014. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Kanállal.

Belefejtem pár csepp tejet (mivel ez zsírban oldódó vitamin), ebbe a vigantol és így kapta meg.

2014. júl. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Szopi után fejtem tejet és kiskanál tejrecseppentettem. Amióta főzelékezik azóta arra.
2014. júl. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amikor a pelenkázó asztalon van és sír (mert mondjuk öltöztetem, amit nem szeret), akkor szoktam gonosz módon a szájába cseppenteni. :) Észre sem veszi.
2014. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos en vagyok bena, de nekem egyszeruen nem jon ki a csepp, csak iszonyu lassan, addigra reg becsukta mindket gyerekem a szajat. Mivel nem muszaj napi 1-et, nyugodtan lehet tombositve, igy en mar az elso gyerekemmel par honap utan atalltam arra, hogy inkabb heti ketszer adok, egyszer 3, egyszer 4 cseppet. A kisebbel mar nem is probaltam a napi adagolast. Kiskanalra ra es ugy. Sot, van, hogy heti egyszer 7-et. Este furdetes elotti vetkozeskor egyebkent.
2014. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
öt és fél hónapos. Belecseppentem a szájába. Most már automatikusan nyitja a száját, ha közeledik felé az üveg.
2014. júl. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!