Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátok is el szokott...

A babátok is el szokott bambulni játszás közben?

Figyelt kérdés
Mert az én 10hós kisfiam néha úgy elbambul pár mp-re mintha nem itt lenne.Ez baj?
2010. jan. 23. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
nem baj sőt!!! ilyenkor ne ébrezd fel, mert alfában van. a gyerekek sokkal mélyebb agyi állapotban vannak és könnyebben lemegy alfába. ez jót tesz neki.
2010. jan. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Komolyan?Nem szoktam szólni neki olyankor.Most férjem játszott vele és ő mondta h ez lehet enyhe epilepszia jele is mert h ő tanulta.Na mondtam h inkább menjen tv-zni majd én játszok a gyerekkel.Semmi baja a fiunknak
2010. jan. 23. 14:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Alfában van? :-D


Ha hozzászólsz,figyel rád?Nem több mint pár mp?Mert ha igen,mondd meg gyerekorvosnak.A férjem epilepsziás,és tudom,hogy nem minden rosszullét jár rohammal,olykor csak elbambulnak.Nem megijeszteni akarlak.Ha ki tudod belőle azonnal zökkenteni,akkor csak bambul,pihenteti magát.

2010. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha hozzászólok rám figyel és csak pár mp.Akkor a férjemnek igaza volt?
2010. jan. 23. 14:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen,igaza volt!Én sajna tapasztalatból tudom.
2010. jan. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor gondolják át a dolgokat. Elábrándoznak. Elmerülnek saját világukban.

Én azt mondom, az ilyenek a legértelmesebbek. Sajnos, iskolában ezért fognak rosszabb jegyet kapni :(

Ha nagyon izgulsz, tényleg szólj a dokinak, szerintem felesleges az aggodalmad.

2010. jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

bambulás és bambulás között óriási különbség van. epilepsziás anyuka vagyok, kisrohamok előfordulnak. néhány másodperces bambulásnak tűnő kiesések vannak.de erre nem emlékszem, észre sem veszem, csak a külvilág. de szoktam csak szimplán bambulni, amikor fáradtabb vagyok. ilyenkor hallom azt ami körülöttem történik, de jó érzés pár másodpercre lazítani.

szerintem ne izgulj. A felnőttek is bambulnak, sztem te is és a férjed is.

2010. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!