Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kedvenccel alszik a...

Milyen kedvenccel alszik a babátok?

Figyelt kérdés

Nekünk van egy ikeás plüss cicánk, tegnap hajnalban egy fél órát ordított a lányom, mire megtaláltuk a cicát. Mikor odaadtuk neki,egy perc múlva aludt. Szeretnék neki venni még egyet belőle, de már nem gyártják. Ha lenne valakinek gosig katt anyacica otthon, amit tudna nélkülözni, megvenném! ebayen nincs, igazából olyan kéne, ami csak úgy otthon áll valakinek, és nem használja a gyereke.

Köszi, de várom a válaszokat a kérdésre is! Mivel alszik a babátok? Nagyon ragaszkodik hozzá? Megengeditek, hogy kivigye a lakásból?


2011. nov. 3. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Van egy elefántos morzsikendőnk. Nem engedem, hogy kivigye a lakásból, mert félek, hogy elveszítjük, akkor lenne ordítás. Kb 1 évesen szoktattam hozzá, hogy ha elmegyünk, Fánit lerakjuk az ajtóba, integetünk neki.

Csak akkor jön velünk, ha tudom, hogy máshol fog aludni.

3 éves, 7 hós kora óta van a Fáni. Nem tud nélküle elaludni.


Ilyen cicánk nincs sajnos, amit te keresel.


Amúgy van egy másik Fánink, de felismeri ám, Álfánival nem tud elaludni a lányom. Csak az igazi jó.

2011. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem 1 éves múlt és semmivel.

van pár kedvenc, és ébredés után néha megölelgeti, de semmire nincs szüksége.


neked mennyi idös?

Mikor alakul ki ez a kötödés?

2011. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kb. 1 hónapja kapott egy plüss barit, amit ha széttépőzárazol, párna lesz belőle. Imád rajta aludni, nagyon szereti, álmában ölelgeti. 21 hónapos.
2011. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak van egy nattou-s morzsi kendője, egy kutya. Régebben csak alváshoz használta, de mostmár mindenhova magával viszi. Pár nap alatt csupa kosz lesz, mert mindenhova leteszi. 3 volt belőle, de egyet már elhagytunk. Ezt sem lehet már kapni üzletben, de láttam, hogy az ebay-en még árulják, úgyhogy megnyugodtam.


Én egy kis gumit varrtam az egyik végére, abba beleteszi a csuklóját és így nem kell fogni, és nem is veszti el olyan hamar.

Sajnos nekünk ikeás nyuszink van csak. :-(

2011. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1 éves ikrek

mind a kettő pelust morzsolgat (ezt tőlem örökölték:-))

illetve a lánynak van egy babája, manci baba a becsületes neve, 2 hónapos kora óta ott van vele, de nélküle is el tud aludni, viszont vannak időszakok, mikor húzza-vonja mindenhová.

2011. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Textil pelus a nyerő nálunk is. Így legalább nem kell aggódnom, hogy mi lesz, ha elveszik. :) 5 hónapos lesz most, és 2,5 hónaposan vettem észre, hogy a pelus nélkül nincs alvás. Altattam, és megállás nélkül sírt, gondoltam oda adom neki, és lám, 1 perc múlva aludt. :) Azóta sehova pelus nélkül. :)


De ilyen cicánk sajnos nekünk sincs. :(

2011. nov. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A mi babánk fiú és guminővel tudcsak elaludni :(
2011. nov. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Tizenegy hónapos a lányom, a tesójától örökölte ezt a cicát, aki nem is játszott vele. Kb. nyár óta ragaszkodik hozzá ennyire. Érdekes, a nővérének nincs ilyen kedvence, illetve nem ragaszkodik hozzá annyira.

Az a durva, hogy sokszor ez a cica nyugtatja meg. Nem örülök neki annyira, mert én azt olvastam, hogy ennek érzelmi oka van, vajon nem kap elég törődést? Nyilván nem tudok vele annyit foglalkozni, mintha egyke lenne, de szerintem sokat foglalkozok vele, remélem nincs ilyen háttere a dolognak.

2011. nov. 3. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!