Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az örökbefogadás menete?...

Mi az örökbefogadás menete? Lehetséges olyan árvát örökbe fogadni, aki most maradt árván ebben a Haiti tragédiában?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 18:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hát ezt kérdezd meg a hatóságoktól vagy a baptista szeret szolgálattól.ők intézik az örökbefogadásokat.
2010. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

a hiradóban láttam hogy már hoztak pár babát Haitiröl, ilyen szeretet szolgálatok akik aztán az örökbefogadást fogják szervezni.


de mindenképpen keress rá a neten hol van örökbefogadó központ menjetek el a férjeddel és kérjetek tanácsot. kérdezzétek meg külföldröl hogyan lehet örörkbe fogadni.

2010. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A hiradó ma azt mondta Magyarországon még nem lehet őket örökbe fogadni,de forszirozzák.
2010. jan. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintén én is gondolkodom ezen, de én is azt hallottam, hogy nálunk még nem lehet, de pl Franciaországba közel 300 gyermeket kiadnak. Ha téged komolyan érdekel a dolog, és elkezdesz intézkedni, írj nekem privit légyszi, hogy mire jutottál.

Egyébként úgy tudom, hogy külföldről azokból az országokból lehet örökbe fogadni, akik benne van a Hágai Örökbefogadási Egyezményben, de lehet hogy egy ilyen tragédia más.

2010. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2010. jan. 23. 21:59
 6/14 A kérdező kommentje:
ez alapján nem egyszerű,sőt...
2010. jan. 23. 21:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Már bocsi! De miért pont haiti? Oké hogy nagy tragédia de nem néznél először körül a saját országodban. Lehet hogy én látom rosszul a helyzetet de miért kell ekkora tragédia hogy eszedbe jusson ez a dolog? Itt Magyarországon is sok árva van.
2010. jan. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!nem ismersz,nem tudhatod hogyan gondolkodom,de elárulom neked,hogy nem csak most jutott eszembe az örökbefogadás...feltettem egy kérdést ami kapcsán érdekelnek a válaszok,ennyi.....
2010. jan. 24. 08:29
 9/14 anonim válasza:

[link]


ez olyan, h nem hozhatod haza, hanem pénzzel támogatod... csak egy tipp, egy lehetőség :)

2010. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igen erről már én is olvastam,köszönöm
2010. jan. 24. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!