Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor hogy is van ez a...

Most akkor hogy is van ez a borostyánláncos dolog?

Figyelt kérdés
Olvasni rola hideget meleget.nem a hatasara vonatkozik a kerdesem hanem arra hogy mennyire veszelyes?ti konkretan ismertek olyat akinek a babaja ettol fulladt meg?mi a velemenyetek tapasztalatotok?
2014. okt. 13. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Nem értek egyet azzal, hogy veszélyes, a minőségi láncok egyesével csomózott szemekből állnak, és senki nem akaszt kampót a gyerekágy belső felére, hogy fennakadjon rajta. Ennek ellenére nekem nem annyira szimpatikus, és nem használtuk soha, de nem azért,mert veszélyesnek tartom, szimplán csak csúnyának és feleslegesnek.
2014. okt. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszod.en ma vettem (nem bababoltban,igy elvileg igazi borostyan)es utana olvastam utana hogy mennyi rosszat irnak rola.ezert gondoltam rakerdezek itt is.

es kerek mindenkit ne pontozzunk mar le senkit egy olyan kerdesnel amikor mindenki a velemenyet irja le.

2014. okt. 13. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont ez az. Nem bababoltban vetted. Annyi a különbség, hogy amit kifejezetten babáknak gyártanak, az egyenként csomózott, és erősebb madzagon van, hogy ne tudja eltépni a baba, és a kapocs is olyan, ami pici babára rakható.


Nekünk volt, Brendonban vettem, de nem mertem a fiam nyakában hagyni éjszakára. Nem is használtuk. Semmi gond nem volt fogzáskor.

2014. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

de babaknak keszult.egyenkent csomozva.fem mentes kapoccsal.

csak ez igazi borostyan.(mutatott a no nem igazit is)

2014. okt. 13. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!