Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális dolog 2 hónapos...

Normális dolog 2 hónapos fiúnak, hogy jön a foga?

Figyelt kérdés

2014. aug. 17. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Van, akinek ilyen korán jön, hát had jöjjön, nem betegség. De miből gondolod, hogy a foga jön. A mi fiúnk is két hónaposan elkezdett mindent rágni, tömte az öklét, folyt a nyála, beduzzadt az ínye, mi is azt hittük, hogy a foga jön, de az első fogai csak 6 hónaposan bújtak ki. A rágás, szájba vevés, nyáladzás, csak életkori sajátosság.
2014. aug. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tökéletesen leírta az első válaszoló :) Általános, hogy a babák 2-3 hó között olyan tüneteket produkálnak, amit a fogzás jelének lehet vélni (nyálzás, mindent a szájába töm, öklét rágcsálja...) de a legtöbb baba foga csak 5-6 hó körül jön ki.

De ha kijön 2 hósan, akkor soncs semmi gond ;)

2014. aug. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen a tünetek ezek,meg a nyugtalanság és sírás.Nem lehet 100%-osan tudni,de Remélem nem más baja van.A gyerekorvos megvizsgálta de nem talált semmi különöset.
2014. aug. 17. 10:19
 4/6 anonim ***** válasza:

hmm nekem mind a 3 gyereknél kb 3-4 hónaposan jött ki az első foga

de van olyan baba aki foggal születik

szal bármikor kibújhat


ha az ínye alatt látsz egy kis fehéres vonalkát akkor már nem sok kell

2014. aug. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az en lányomnak is 2 hósan kezdődött . 7 hósan bújt ki az első 1 hét múlva a 2.. Es gy tovább :)
2014. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugtalan és sírós más miatt is lehet, kevésbé valószínű, hogy a foga az, de kizárni nem lehet. Én is mindig a fogára és a frontokra fogtam az ilyet :D
2014. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!