Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nyugtató hatású gyógynö...

Milyen nyugtató hatású gyógynövényteát adhatok másfél éves kislányomnak? (Hogy ne ébredjen éjjelente olyan gyakran).

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jo kerdes !! erre en is kivancsi vagyok,hatha tud valaki segiteni!!! 16 hos a kislanyom es sokszor sirva ebred ejjel es alig lehet vissza fektetni mert csak olben nyugszik meg. pont most tettem vissza mert megint felebredt.:(((
2010. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
sedatif pc-t!
2010. jan. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A citromfű nyugtató hatású, és mivel már 4 hónapos kortól kapható granulátum alma-citromfű tea, így ennyi idősen már biztosan adható neki.

Banyuci

2010. jan. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Van még babáknak kamilla tea is. Az is jó lehet.
2010. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
De a kamolla tea lazitja a szekletet nem szabad tul gyakran adni neki . nem? elso voltam
2010. jan. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Sedatif-pc az tea ? hol lehet kapni ? a doki fel kell irja ? minden este azt adjak neki ? vagy hanyszor es mikor? megint elso .
2010. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az alma citromfu tea az milyen marka ? hol lehet kapni es mennyit es mikor kell adni belole hogy hatasa legyen az en lanyom nappal csak teat iszik.16 hos.
2010. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A sedatif pc az egy homeopátiás gyógyszer. Én azért nem biztos, hogy ezt adnám neki, mivel alkati szert kell találni a babának, ami elég összetett dolog.

Banyuci

2010. jan. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az alma-citromfű tea a Hipp terméke, szerintem CBA-ban, tecsóban biztosan kapsz, én is ott vettem. Olyan 800 Ft körül van. Egy dl vízhez kell 1 kiskanálnyit adni neki, elég lájtos íze van, nem erős egyáltalán. Ha viszont kifejezetten alvásprobléma miatt kerestek ilyen teát, akkor én a helyetekben főznék egy filterből könnyű citromfű teát (nem sokáig áztatva a filtert), és kevés almalével vagy gyümölcscukorral ízesítve adnám. Én szoktam inni ilyet, és finom íze van.

Banyuci

2010. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
koszike szepen .kiprobaljuk.
2010. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!