Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lett ilyen rossz alvó a...

Miért lett ilyen rossz alvó a kislányom? Mostanában éjjel többször is felkel és keservesen felsír.

Figyelt kérdés
Általában cicin alszik el és eddig nem is volt gond még akkor se ha átraktam az ágyába most meg akkor is felkel ha ott vok mellette akkor is ha nem. Mért lehet ez? Ja és 6 hós
2010. jan. 23. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Fogacska???

2010. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem látom h jönne a foga de nem kizárt.
2010. jan. 23. 23:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babámnak(10h), 6 foga van és csak a viselkedésén vettem észre a fogzást. (nem alvás éjszaka, nyugtalan volt egy-egy nap). Az ínye egyszer sem volt duzzadt vagy vörös. 6 hónaposan jött ki 4 nap alatt 4 fog. És két hete pedig a következő kettő 3 nap alatt.

Én adom neki ilyenkor a homeós cuccokat. Viburcol kúp, Chaomilla vulgaris 15ch golyók és, ha nagyon muszály Nurofent. Esetleg próbáld ki, ha még eddig nem adtad ezeket a babádnak.

2010. jan. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!