Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit van kézbe a babátok?...

Mennyit van kézbe a babátok? És direkt vagy azért, mert nem tudod letenni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 15. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem volt sokat kézben, mert szerencsére nagyon szépen elvolt a játszószőnyegén illetve egészen piciként az ágyában (eszik-alszik baba volt). Már 2,5 éves lesz és most sem az a sokáig egy helyben megmaradó, ölben ülős gyerek.
2014. okt. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sokat. Mert nem volt el sehol, még a játszószőnyegen sem sokáig. Talán a kúszó-mászó időszaktól lett jobb (bár a szeparációs szorongása nagyon durva volt ekkor, itt meg ezért cipeltem), de mai napig sokat kéri még magát ölbe, nagyon anyás.
2014. okt. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Picinek nagyon sokat volt kézben, nagyon igényelte a szeretgetést, most már nagy majdnem 2 éves, és nagyon gyengéd, puszilkodós gyerkőc, nagyon aranyos. Emellett persze nagyon vagány, közösségi emberke.
2014. okt. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem mi az a szeparációs szorongás?
2014. okt. 15. 16:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem bántásból mondom, félre ne értsd, de ha azért kérdezed, mert neked is van kisbabád, akkor szerintem olvass el pár könyvet a gyermekek fejlődésével kapcsolatban. Nem árt legalább az alap dolgokkal tisztában lenni, mint pl. a szeparációs szorongás...nagyban segít megérteni a babát és megkönnyíteni a nevelést...
2014. okt. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vagy a neten is utána olvashatsz...

[link]

2014. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Olvasok csak mindig az aktuális dolgokat. Most két hetesek vagyunk

De köszönöm a normális választ

2014. okt. 15. 18:11
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem két hónapos a fiam, én elejétől kezdve nagy emelgetem, csak ritkán, meg ha nagyon igényli. pl a napokban sokat nyűgösködik valami miatt, így felveszem, vagy nappal nem alszik el csak ha a mellkasomon van és simogatom, de akkor is max fél óra, amúgy normális esetben nem igényli. én is inkább magam mellé fektetem és simizem...a férjem annál inkább emelgeti, először szólni akartam neki hogy ne tegye, de azt még se...rosszat nagyon nem tesz vele.
2014. okt. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1 hónapos koráig szinte mindig velem volt utána kezdte egyre jobban érdekelni a környezete és nagyon jól elvolt.most 7 hós múlt s pl ma ölbebaba volt egész nap kéreckedett amúgy meg teper utánam ha tud
2014. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!