Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,4 hónapos babátok mennyit...

3,4 hónapos babátok mennyit van fent egy nap és mennyit van el egyedül és ölben? Ha egyedül játszik, akkor mivel foglalja le magát?

Figyelt kérdés

2014. okt. 14. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
4 hónapos a babám. Reggel hatkor kel és eszik, 7körül már alszik is vissza. 10-kor indul igazán a napja, ilyenkor kb 1,5-2 órát van fennt, aztán alszik délután kettőig, aztán megint 1,5-2 óra ébrenlét, aztán alvás 6-ig és ilyenkor 8-ig fent van, majd alszik reggel 6-ig. Játszószőnyegen sokat van el, meg Ő már megfogja a játékait és "énekel nekik", meg forgolódik. Nagyon sokat elvan magában is, nem egy ölbaba. Az éneklést nagyon szereti, olyankor Ő is rákezd :)
2014. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 és fél hónapos a kislányom. Reggel fél 9-9 között kel, eszik, másfél-két óra múlva elalszik 30-40 percre. Dél körül megint eszik, majd 3kor, 6kor és fürdés után (fél 9 körül) is. Ha jó idő van, délután sétálunk, egyébként egyre jobban eljátszik egyedül, próbálja megfogni a játékait, mozgolódik, próbál forogni.
2014. okt. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azta, mintha az elsőt én írtam volna. Teljesen ugyan ilyen (volt) egy átlag napunk nekünk is.


A fiam ennyi idősen nagyon szerette a kutyáját nézegetni, lökdösni a lelógó plüsscsontját. Annyira színes, csigamintás volt, hogy elneveztem goakutyának. Ebben a korban kezdett el "összeveszni" is vele. A kezeivel nagyon szeretett játszani és állandóan! járt a lába.

2014. okt. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszadó programja a mi programunkkal is talál, csak az éjszakáink nem ennyire simmák. Főleg az utóbbiak nem. Csak cicin hajlandó elaludni, ami O.K. de nem engedi el. Órákig képes cummogni rajta. Ha kiügyeskedném ( bizonyos testrészek zsibbadása miatt) azonnal követelőző módba kapcsol. Remélem idővel elmarad ez a szokása.

Napközben még annyit hozzáírnék, hogy ha dolgom akad, hordozókendőben elvan. Imádja. Nézelődik, alszik rajtam. Karban tartani már nehezebb.

A játszó szőnyegen nem sokáig van meg egyedül. A magát hintáztató székecskéjében, annál többet. Befal, rág, szopogat mindent. Szüntelenül mozog, gügyög, csavarodik,... Átfordulni csak ha oldalról megtámaszthatja magát fordul át. De sokszor a kezecskéje álljt parancsol. :)

2014. okt. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem írni, hogy mi is 4 hónaposak vagyunk.

(Persze ha javítani lehetne a már elküldött szövegben, egy fölösleges "m"-et kivennék, csak, hogy jobban érezzem magam...) :)

2014. okt. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!