Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem büfizik a babátok, nem...

Ha nem büfizik a babátok, nem féltek letenni aludni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nekem nem is bufizett egészen 3 hónapos koráig, kicsit oldalt fordítottam
2009. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
en sose bufiztettem, ugyanis mindig bealudt a cicin, es nem volt szivem felebreszteni. Sose nyelt felre sem. Mondjuk nem is volt hasfajos.
2009. ápr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Olyankor oldalt fekve tettem le, így a büfi és az esetleg felbukott tej is ki tudott jönni. Régebben a hasra fektetést javasolták, de ezt most sokan nem merik, mert állítólag köze lehet a bölcsőhalálhoz.. Egyébként a 7 hónapos kislányom az első napok óta sosem büfizik éjjel.
2009. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2-3 hónapos koráig sosem büfizett éjszaka,bármeddig fogtam.Hiába tettem az oldalára valahogy mindig a hátára fordult és párszor öklendezett.Nagyon megilyedtem.
2009. ápr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szia! A fiam majdnem 3 hónapos és éjszaka csak nagyon ritkán büfizik, általában belealszik az evésbe. Olyankor leteszem, figyelem egy darabig,mig belealszom én is :) Még sosem nyelt félre , vagy kezdett el öklendezni.
2009. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mikor pici volt, akkor nem böfizett soha, csak csuklott. mióta tud böfizni, mindig megvárom. néha nem jön semmi, de az ritka.:)) 10 és fél hónapos
2009. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem várod meg, hogy sírjon, akkor kevés levegőt nyel szopi közben, így nem is kell igazán büfiztetni. Én lerakom hasra, és már alszik is tovább.
2009. ápr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lányom is keveset böfizett. Én hasra tettem, és volt légzésfigyelő, nem féltem, de néha felkeltem megnézni, és ha böfizett, feltöröltem a feje alól.
2009. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én féltem mikkor picike volt és nem büfizett letettem és pár percmulva mocrgot gyors felemeltem és büfizett késöbb már nem tudtam oldalra fektetni mert vissza fordult ha ki támasztottam is, akkor is izgultam de meg figyeltem ha be alszik nem büfög .
2009. ápr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!